• Vaata ja tea: nimekiri TV3 saadetest ja seriaalidest, mida iga uuema nutiteleriga saab hübriidTV kaudu otse telerist tasuta järelvaadata

  26. Veebruar 2016

  tv3

  Hea TV3 fänn! Kas teadsid, et hübriidTV kaudu saad üle Eesti ja täitsa tasuta järelvaadata väga paljusid TV3 ja TV6 saateid ja seriaale? Tea, et kui sul on uuem nutiteler, siis piisab sellest, kui ühendad tavalise antenni ja interneti teleriga, vajutad puldi punasele klahvile, valid järelvaatamise ja TV3 ning saad kõigest sellest osa. Ning seda isegi juhul kui antenniga TV3 signaali kättesaamine mingitel põhjustel võimalik ei ole.

  Vaata, pildi alt leiad nimekirja neist TV3 populaarsematest saadetest, mida hübriidTV-s kenasti näed. Proovi järele – see võib Sinu ja su pere jaoks saada üheks toredaks harjumuseks!

  tv3jarelvaatamine

  hübriidTV kaudu saad järelvaadata näiteks neid TV3 saateid ja sarju:

  Kättemaksukontor
  Metskass
  Laulumäng
  Vaprad ja ilusad
  Südameasi
  Kutsuge Cobra
  Top Gear
  Erisaated: “10 aastat president Ilvesega” ja “Laulud Eestile”
  Kaua võib?
  Kirgede torm
  Kuidas mõrvast puhtalt pääseda
  Üheotsapilet
  Selgeltnägijate tuleproov
  Laura blogi
  Teismelised ninjakilpkonnad
  Kalamehejutud Iirimaal
  Transformerid
  Weekender
  jne.

  Kui Sinu nutiteler on ühendatud tavalise antenni ja internetiga, siis suure tõenäosusega oled sa üks neist, kelle telerisse jõuab lisaks TasutaTV programmile ka hübriidTV. Kui Sul sellist nn hübriidtelerit ei ole, pane silm peale pakkumistele ning tea, et hübriidTV kaudu saad lisaks Eesti vabalevikanalitele ka nende tasuta järelvaatamise, lisakanalid (nt Delfi TV), tele- ja raadiokavad, raadiod jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!