• Nüüd on meie kord: TV3 ja Kanal 2 jäävad vabalevisse. Näed neid lihtsalt antenniga ja täiesti TASUTA!

  15. Juuni 2015

  ante

  Parafraseerides laulusalmi: nüüd on meie kord. Meie kord on öelda, et eksisid kõik need, kes väitsid või endiselt väidavad, et TV3 lahkub 1. juulist vabalevist. Ka pärast 1. juulit jäävad nii TV3 ja Kanal 2 vabalevisse ning neid näeb ka edaspidi üle Eesti ja täiesti tasuta. Kusjuures ei ole tarvis uhkeid koptereid ega kalleid taldrikuid – piisab lihtsast antennist. Alates augusti keskpaigast kahaneb küll veidi TV3 leviala, kuid sellest täpsemalt juba eraldi ja hiljem.

  Meie kord on öelda, et vaata Eesti põhikanaleid edaspidigi TasutaTV kaudu ja lõpeta võimalusel leping tasulise teenusepakkujaga, kes Sulle tänases kontekstis valeinfo põhjal mittevajaliku teenuse on müünud (vaadata tasulisel moel TV3 või Kanal 2). Kuidas sellisel juhul käituda ja mida arvestada, loe Tarbijakaitse artiklist “Lepingud ja nendest taganemine”,  või helista Tarbijakaitse infotelefonile nr 1330 või 6201707.

  Mõistagi võtab kahekuulise telesegaduse tagajärgede kustutamine veidi aega. Seega, kui Sul on mistahes küsimus seoses Eesti tasuta kanalite vaatamisega pärast 1. juulit 2015, siis helista meie infotelefonile nr 680 4040 või kirjuta tasutatv@levira.ee. Teeme kõik, et selgus selgus majja saada võimalikult ruttu.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!