• Õhtul esilinastub ETV ekraanil uus dokfilm “Viies võim”, Kanal 2 peal jõuab finaalini “Suur komöödiaõhtu”, TV3 pealt on eetris järjekordne “Kolmedok”

  19. Mai 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  viies_v

  Esilinastus! ETV 21.40 – Dokfilm “Viies võim”

  Eesti esimene suhtekorraldusest tehtud dokumentaalfilm näitab ühe Eesti kommunikatsioonibüroo igapäevategemisi selle töötajate pilgu läbi. Kommunikatsioonibüroo „Powerhouse“ juhataja Janek Mäggi ja tema kolleegid avavad suhtekorraldusmaailma telgitaguseid: kuidas pääseda meediasse või vastupidi, kuidas pääseda meediast välja? Filmis astuvad üles teiste seas Indrek Allmann, Olle Horm, Evelin Ilves, Toomas Hendrik Ilves, Siim ja Kristi Kallas, Andrus Ossip, Juhan Parts, Taavi Rõivas, Andres Tarand, Jaano Vink ja paljud teised. Film valmis „Powerhouse“ kommunikatsioonibüroo 15. sünnipäevaks. Režissöör Elo Selirand, produtsent Karmo Kaasik. Tootis Estfilm.

  aju_v

  ETV, kell 20.30 – “Ajujaht”

  Täna valmistume finaaliks ja juba vähem kui poole tunni pärast on selge, kes on need kolm meeskonda, kes asuvad kaheksandas ja viimases saates võistlema 60 000-eurose auhinnafondi nimel. Aga nüüd – ajusid jahtima! Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Susan Luitsalu-Miil, produtsent Hannela Lippus.

  kka_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Anna Karolin”

  Taavi Rõivase teine valitsus on olnud ametis tubli aasta – ning samavõrra on olnud riigikogus lisaks neljale varasemale erakonnale ka kaks uut ja sõnakamat. Kuidas poliitika-aasta paistab väitlemise Euroopa tipu ja poliitikaeksperdi Anna Karolini pilgu läbi, see saab selgeks hooaja viimases “Kahekõnes” neljapäeval kell 20.05 ETV-s. Saatejuht on Indrek Treufeldt.

  jalutu_v

  ETV, kell 22.40 – “Jalutuskäigud Eric Satie’ga”

  1920. aastatel koondus multitalendist helilooja Eric Satie´ ümber juhtivatest Pariisi heliloojatest, kunstnikest ja luuletajatest koosnev kunstiline ring. Puruvaene boheemlane Satie, peas torukübar, kaelas ehisripats ja ninal näpitsprillid, oli tuntud veidrik. Heliloojana jõudis Satie tunnustuseni alles viiekümneselt, kui Pariisis tekitas skandaali tema ballett ”Paraad”, mis sündis koostöös Prantsuse kultuuri korüfeede Jean Cocteau ja Pablo Picassoga ning sisaldas osi kirjutusmasinale, udusireenile ja kõristile. Tänapäeval peetakse Satie´d minimalismi ja modernistliku muusika üheks tähtsamaks eelkäijaks. Tema helilooming on originaalne, humoorikas, sageli veider, ta ise nimetas seda ”mööblimuusikaks”, mis pole mõeldud kuulamiseks, vaid igapäevaelu taustaks. Satie oli ka andekas pianist, reklaamilooja ja karikaturist.

  suur_v

  Kanal 2, kell 20.00 – “Suur komöödiaõhtu. Finaal”

  Täna selgub, kumb finalistidest kroonitakse Aasta Komöödiatäheks! Saate alguses avatakse hääletustelefonid ja kõik televaatajad saavad oma lemmiku poolt hääletada. Lisaks muidugi lõbusad sketshid, libauudised, üllatuskülalised ja pöörased paroodiad. Lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk!

  syydd_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Süüdistajad”

  Kas Venemaalt Eestisse pagenud ärimehe venna surma taga võis tõesti olla eriteenistus FSB? Idanaabrid nõuavad mehe väljaandmist, aga mida otsustab Eesti kohus? Samuti jälgime uurimist, mille keskmes Harju maleva endine pealik, kes Kaitseliidu rahade eest endale telereid ja köögimasinaid soetas. Kohtus langeb otsus jõhkra röövmõrva osas. Kas kaitsja argumente, mille järgi oli tegemist provotseeritud tapmisega, mida ajendas ohvri enda agressiivne käitumine, võetakse arvesse?

  a782

  TV3, kell 20.00 – “Eesti ulakad vanurid”

  Stardib tõeliselt lõbus kodumaine varjatud kaamera saade, milles krutskeid täis vanainimesed panevad ootamatute abipalvetega proovile juhuslikke möödakäijaid. Kuidas reageeriksid, kui vanamemm või – taat paluks sinult juhiseid voodieluks, kutsub sind kaaslaseks ööklubisse või teeb ülesandeks oma vihatud abikaasa tuhk prügikasti valada?

  kmk782

  TV3, kell 21.30 – “Kättemaksukontor”

  Elust välja kirjutatud 1.. Kui Arvid Hollo hommikul tööle saabub, selgub, et keegi ei tunne teda ära. Kodus väidab Arvidi naine, et näeb meest esimest korda. Ometi on Arvid kindel, et tegemist on tema elukaaslasega. Arvid pöördub Kättemaksukontori poole, et teha kindlaks, kas ta on hulluks läinud või on tema vastu loodud eriti peen vandenõu.

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!