• Oleme põnevil: hübriidTV osaleb konkursil “Eesti parim e-teenus 2015”

  13. Mai 2015

  gf1

  Oleme põnevil: uutmoodi tele-elamust pakkuv hübriidTV võtab osa konkursist „Eesti parim e-teenus 2015“. Sõel on tihe – Riigi Infosüsteemi Ameti poolt korraldatava konkursi võidutiitlile kandideerib tervelt 67 erinevat teenust. Mõistagi elame üritusele kaasa ning loodame, et saame nii konstruktiivset kriitikat kui ka kiidusõnu ühe inertse ja vanamoodse hoiaku – vaadata telerist ainult telekanalite saateid – muutmisel!

  Uuele lugejale infoks, et tegemist on TasutaTV lisavõimalusega, mis on samuti tasuta, ning võimaldab telerist järelvaadata Eesti põhikanalite saateid, lugeda uudiseid, vaadata lisakanaleid, telekava, ilmaennustust jm. Kui soovid sellest osa saada, uuri lähemalt siit.

  Muide, üle-eelmisel aastal võitis konkursi nüüd juba üle ilma kuulsaks saanud Transferwise ja eelmisel aastal, mil konkursi nimeks oli „Eesti parim mobiilirakendus 2014“, võidutses tänaseks samuti tähelendu teinud Taxify. Konkursi taustast ja ajaloost saab lugeda RIA lehelt.

  27. mail selguvad iga kategooria 3 parimat, kes jätkavad kandideerimist kategooria võidule ja peavõidule ning 4. juunil selguvadki konkursi kategooriavõitjad ning üldvõitja. Hoiame teid uudistega kursis! Seda, kes meiega koos parima e-teenuse tiitlile kandideerivad, näeb siit – kliki >>>

  Kliki ja hakka meie sõbraks!