• Päevasoovitused Eesti vabalevivaatajale. Kui otse ei näe, ühenda nutiteler netiga ja järelvaata!

  09. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  pealtn_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Pealtnägija”

  Seekordne “Pealtnägija” viib vaataja väikesesse külla keset Lõuna-Prantsusmaa maalilisi viinamarjavälju, kus põimuvad Hollywood, Arvo Pärt, šikk elu ning prantsuse estofiilid. Kes ja mis on täpselt selle taga, selgub juba saates.

  tytardega_v

  Kanal 2, täna kell 21.00 – UUS! “Tütardega metsikus looduses”

  Algab südamlik ja põnev seiklus, kus tuntud rännumees Mart Reimann viib oma tütred – 6-aastase Ere ja 8-aastase Rute – nädalasele retkele Eesti metsikusse loodusesse. Nad rändavad läbi sügisese Kõrvemaa, külla laste vanavanematele. Seitsme-päevasel retkel ööbitakse metsas või mõnes tee äärde jäävas talus. Kaasa võetakse kaasa vaid seda, mida tassida jaksatakse ja seega tuleb loodusest endale lisatoitu leida. Ränga seiklusega kaasnevad ka tujukus, väsimus ja igatsuse koju muretsema jäänud ema järgi – eelkõige pakub see aga armsaid ühiseid hetki ja jutte, mida isa ja lapsed jäävad igavesti mäletama!

  pilvede_v

  Kanal 2, täna kell 21.30 – “Pilvede all”

  Albert sõidab Tallinnasse, et Indrekuga Sirje pakkumisest rääkida. Ühtlasi kohtub ta Pireti, Mari ja Kertuga, kuid mitte kõigil kolmel pole talle häid uudiseid. Kertu otsustab Erikuga asjad selgeks rääkida. Piret saab teada, et Urmas on tagasi Haapsalus.

  foorum_v

  ETV, täna kell 21.40 – “Foorum”

  Valitsus annab ilmselt sel nädalal rohelise tule haldusreformi plaanile ja siis algavad Riigikogus tulised arutelud. “Foorumis” avavad teemat Margus Tsahkna, Arto Aas, Neeme Suur ja Kersti Sarapuu ning arvamuslauas Kadri Tillemann ja Airi Mikli. Saatejuht Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

  rio_v

  ETV2, täna kell 21.35 – “Rio, ma armastan Sind”

  Lühfilmide kassett „Cities on Love“ sarjast ( vt ka „Pariis, ma armastan sind“, „New York, ma armastan sind“) viib sedapuhku Ladina-Ameerikasse, Brasiilia sadamalinna Rio de Janeirosse. Imelised vaated vahelduvad slummidega, sära kõrvale mahub ka tumedust; erinevaid paiku ja lugusid seob üheks armastuse teema – ning seda erinevates variatsioonides. Kassett toob kokku eriilmelised režissöörid. Tuntuim neist Paolo Sorrentino („Kohutav ilu“, „Noorus“), ent huvi võiks pakkuda ka eelkõige näitlejana tuntud John Turturro lavastajatöö. Ka näitlejate seltskond on kirev. Siit leiab Hollywoodi vanameistri Harvey Keiteli, aga ka ekstravagantse John Turturro, lauljast näitleja Vanessa Paradise´ ja eelkõige Euroopas tuntud Vincent Casseli.

  eloodvk_v

  ETV, täna kell 22.40 – “Eesti lood: Viirusekandur”

  Kalev Rajangu on Viljandi orelimängija ja hauakaevaja, radikaalne kunstnik ning karismaatiline lektor, vabamõtleja ja provokaator, keda peetakse nii geeniuseks kui ka hulluks. Järjekindla naistekütina süüdistab ta traditsioonilist perekonda inimkonna kõigis hädades. Kuid erakuelul ei ole pakkuda Kalevile piisavalt väljakutseid. Ta otsustab süsteemi õõnestama hakata süsteemi enda vahenditega, kuulutama oma sõnumit kõige mõjukamale auditooriumile. Andres Maimiku ja Rain Tolki dokumentaalfilm elab kaasa tema triumfidele ja nurjumistele sellel raskel kuid huvitaval teel. Tootja Kuukulgur Film.

  d2

  Kui Sul on nutiteler, mis ühendatud internetiga, saad kell 18.00 hübriidTV kaudu näha korvpalli, heas HD-kvaliteedis. Selleks ava hübriidTV lisakanalid ning vali Delfi TV. Tea, et ka järgmistel päevadel on Delfi TV saatekavas mitu otseülekannet.

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!