• Kui leiad teleka 6. kanalilt selle sõnumi, oled potentsiaalne hübriidTV vaataja! Ühenda nutiteler netiga ja vaata, kas näed seal hübriidTV avalehte

  09. Märts 2016

  Kõik need televaatajad, kes telepildi kättesaamiseks antenni kasutavad, teadku, et teleri 6. kanal on TasutaTV infokanal. Ehk siis koht, kuhu vabaleviga seotud infot tasub alati otsima tulla ja seal all nähaolevatel numbritel saab alati infot levi- ja muudel telesignaaliga seotud küsimustes.

  Eilsest on infokanalil allolev üleskutse – kui Sul on nutiteler ja sa seda kanalit vaatad, siis ühenda nutiteler lisaks antennile ka internetiga. Just nii avaneb sealsamas hübriidTV avalehekülg. Nii on sul võimalik osa saada mitte ainult enam õhu kaudu edastavast programmist, vaid ka e-teel sinuni jõudvast sisust.

  Kui leiad telekast sellise ekraanipildi, siis uuri oma telerit, ühenda see netiga ja vaata, mis juhtub >

  45

  hübriidTV toob telekasse vabalevikanalite järelvaatamise, tele- ja raadiokavad, Delfi TV otseülekanded ning mitu muud lisakanalit. Teadmiseks, et hübriidTV-d näevad ka kõik tasulisel moel üle õhu (ZuumTV) telerit vaatavad inimesed juhul, kui vaatajakaart on otse telerisse pistetud.

  hyb

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!