• Pane pilk peale: päevasoovitused vabalevivaatajale. Kui otse ei näe, ühenda nutiteler internetiga ja vaata hübriidTV kaudu tasuta järele!

  08. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  kodn_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  Eesti ettevõtjad on viimasel ajal hakanud jõuliselt taas rääkima fosforiidikaevandamise hädavajalikkusest. Vastaspool ehk kohalikud elanikud ja looduskaitsjad on sellele mõttele aga sama ägedalt vastu. Kas uus fosforiidisõda on tulekul või on hoopis aeg unustada vanad kartused ja hirmud? Stuudios väitlevad ajakirja Inseneeria peatoimetaja ja ettevõtja Marek Strandberg ja geoloogiadoktor akadeemik Anto Raukas. Samuti geoloog ja Keskkonnaministeeriumi nõunik Rein Raudsep, endine ajakirjanik ja üks fosforiidisõja eestvedajaid Juhan Aare, Lääne-Virumaal asuva Miila küla vanem Raigo Rebane, Eesti Looduskaitse Seltsi esimees Jaan Riis, geoloog ja Postimehe majandusajakirjanik Tõnis Oja ning ning Tallinna Tehnikakõrgkooli geoloogia emeriitprofessor Rein Einasto. Saatejuht Aarne Rannamäe.

  takso_v

  Kanal 2, täna kell 20.00 – “Takso”

  Üksikema Paula (Elina Purde), kes töötab niigi kahe koha peal, saab taksojuht Kuldnokalt (Jan Uuspõld) naistepäeva puhul ”hea idee“ – teenida taksot sõites veel lisaraha. Ainus kitsaskoht seisneb selles, et varateismelist tütart kasvatav Paula sipleb selletagi pidevas ajanappuses…

  viimane_v

  Kanal 2, täna kell 21.30 – “Viimane võmm”

  Tammets on valinud Priki oma järglaseks komissarina, kuid soovib, et Prikk ise seda Kotkale ütleks. Prikk saadab Tammetsi esiotsa pehmesse kohta. Mikk sõidutab Tanja iga päev tööle ja koju, et mitte lasta Holmi advokaatidel teda survestada. Tanjale on pakutud 50000 eurot valuraha, kui ta oma kaebuse Niklas Holmi vastu tagasi võtaks. Keset seda tohuvabohu tapetakse aga staarjuuksur Kaarel Käärid – teda on löödud kääridega kuus korda rindu ning jäetud siis kempsu verest tühjaks jooksma. Hukkamisena näiv mõrv on meedia tervadatud tähelepanu all. Kahtlusaluseid on palju – Kaarli pruut, tuntud lauljanna koos trummarist elukaaslasega, lugupeetud naisprofessor ja tema arstist abikaasa, poliitik ja tema beibest naisuke. Selgub, et Kaarel elas kaksikelu. Tammets on teinud uue partei ja teeb aktiivselt valimiskampaaniat. Ta on leidnud ka trumpkaardi oma pagulaspoliitika elluviimiseks.

  Padjaklubi_840x247_v

  TV3, täna kell 21.30 – “Padjaklubi”

  Kristina jätab teistele mulje, et reisis Nepaali, kuid tegelikult läks maale ema juurde. Tema sugulane Raina seevastu tuleb aga linna ja tekitab suure segaduse oma tulekuga. Marial on toredaid uudiseid uue töökohaga ja Laura jätkub kassi-hiiremäng ülemuse Heintsiga.

  Kui Sul on nutiteler, mis ühendatud internetiga, saad kl 19 näha korvpalli, heas HD-kvaliteedis. Selleks ava hübriidTV lisakanalid ning vali Delfi TV. Ka homme on Delfi TV saatekavas nii tennist kui korvpalli, seega püsi lainel 🙂

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!