• Pane pilk peale: siit leiad päevasoovitused vabalevivaatajale. Ja kui otse ei näe, saad hübriidTV kaudu tasuta järelvaadata

  14. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  autojuht_780

  TV3, täna kell 21.35 – “Eesti halvim autojuht”

  Pööraselt lõbusas, kuid erakordselt õpetlikus sarjas asuvad autorooli eesti inimesed, kelle sõiduoskused tekitavad õudu ja paanikat kõigis nende lähikondlastes. Kahe kuu jooksul on neil võimalus muutuda osavamaks, rahulikumaks ja ohutumaks autojuhiks, sest selle saate võidutiitlit ei ihka mitte keegi.

  meiehe_v

  ETV, täna kell 20.35 – “Meie inimesed: Helen”

  Helen on nõuks võtnud panna püsti tehas, mis hakkab tootma materjali mööblitööstuse ja sisedisainerite jaoks. Hetkel on tema välja mõeldud triibuvineer veel lapsekingades, kuid eks paljud suured asjad saavad alguse kellegi tagatoas, keldris või garaažis. Režissöör Tarvo Mölder, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

  pea_v

  ETV, täna kell 22.10 – Dokfilm “Peaprokurör Tšaika”

  Aleksei Navalnõi Korruptsioonivastase Võitluse Fond on viinud läbi põhjaliku uurimise Vene Föderatsiooni peaprokuröri Juri Tšaika kohta, mille tulemused on avaldatud rabaval kujul käesolevas dokumentaalfilmis. Ligi kahe aasta vältel kogutud andmetest selgub, et Tšaika on loonud aastate jooksul prokuratuuri mõjuvõimu ja puutumatust kasutades oma pere, kolleegide ja alluvatega keerulise kuritegeliku skeemi rikastumiseks, riigivara riisumiseks ja oma vastaste kõrvaldamiseks.

  kodu_v

  Kanal 2, täna kell 20.30 – “Kodutunne”

  Kilingi-Nõmmel elavad Janne ja Riho, kes on oma viie lapse kasvatamisega nii hästi toime tulnud, et neid selle eest isegi presidendi vastuvõtule kutsuti. Kuid pika pai eest kahjuks vannituba valmis ei ehita. Kodutunne aitas poolteist aastat tagasi ratastooli jäänud Rihole ehitada just tema vajadustele vastava pesuruumi.

  ptmihk_v

  ETV2, täna kell 21.35 – “Plekktrumm: Mihkel Kama”

  Kaasaja teaduslikku maailmapilti kuulub arusaam universumist, kus peale inimese ei eksisteeri ühtegi mõistuslikku eluvormi. Mida teeb inimesega kosmiline üksindus ja kas on lootust see kunagi ületada? Tänase maailmapildi alustest ning selle tähtsusest inimese jaoks tuleb “Plekktrummi” vestlema astrofüüsik Mihkel Kama. Saatejuht Joonas Hellerma.

  d2

  Kui Sul on nutiteler, mis ühendatud internetiga, saad kell 18.00 hübriidTV kaudu näha korvpalli, heas HD-kvaliteedis. Selleks ava hübriidTV lisakanalid ning vali Delfi TV. Tea, et ka järgmistel päevadel on Delfi TV saatekavas mitu otseülekannet.

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!