• Tänased saatesoovitused TasutaTV vaatajale: vaatamist on nii vabalevikanalitelt kui hübriidTV kaudu

  15. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  padja782

  TV3, kell 21.30 – “Padjaklubi”

  Etikett ja ahistajad. Kristina tahab Raina rahahunnikut oma kontrolli alla saada ja jääb tüdrukutele valega vahele. Laurale pakutakse ametikõrgendust, proovitöö jaoks laenab ta Maria poest kalli kleidi. Maria läheb riidu majaomanikuga, kes püüab kontrollida tema eraelu. Misha on hädas Harlyga, kelle meelest tal on liiga palju sõpru.

  kodn_v

  ETV, kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  Peksmisjuhtum Tartus tekitas hulgaliselt vastukaja. Ometi juhtub sarnaseid asju iga päev ning seetõttu peaksime küsima, mida teha, et meie ümbrus turvalisem oleks. Kas piisab sellest, et tänavatel on rohkem politseinikke, karistused oleksid karmimad või saame me kodanikena ise midagi ära teha? Stuudios väitlevad veebikeskkonna Safecommunity OÜ eestvedaja ja Vanalinna Seltsi liige Anne Veerpalu ning Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri prefekt Kristian Jaani. Samuti kaitseliitlane ja Eesti Abipolitseinike Kogu juhatuse esimees Dein-Tom Tõnsing, ajakirjanik Katrin Lust, Eesti Käsitsivõitluse Assotsatsiooni instruktor Margus Alviste, Eesti Arhitektuurikeskuse juhataja ja Tallinna Peatänava visioonikonkursi peakorraldaja Raul Järg ning MTÜ Kuriteoohvrite Toetamise Ühingu Ohvriabi nõukogu liige Avo Üprus. Saatejuht Aarne Rannamäe.

  k2_v

  ETV2, kell 22.05 – Dokfilm “K2 – puudutades taevast”

  Režissöör Eliza Kubarska kutsub maailma kõrguselt teise mäe K2 vallutamisel hukkunute täiskasvanud lapsed baaslaagrisse, mis on mäel elu kaotanute sümboolne hauaplats. Hania, Łukasz, Lindsey ja Chris püüavad mõista seda jõudu, mis kütkestas nende vanemaid ning lõpuks hukutas nad 1986. aasta ”mustal suvel”. Eliza ise, kes on kogenud alpinist, küsib endalt, kas tema kirg on riski väärt ja mis veelgi tähtsam, kas ta peaks saama lapse. Emotsionaalne retk ei anna kergeid ega selgeid vastuseid, kuid võimaldab loodetavasti sulgeda vanad peatükid ja alustada uusi.

  radar_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Radar”

  Miks peaks üks naine otsustama hakata munarakudoonoriks? Mis ajas tülli Mihhail Kõlvarti ja Märt Sultsi? Kuidas valmistuvad Ewert ja draakonid eelseisvaks suureks Saku suurhalli kontserdiks? See kõik juba tänases Radaris!

  viimane_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Viimane võmm”

  Basseinis, otse oma usuõdede silme all, sureb nunn Helena Lorka. Mikk Kotkas ja tema uus paarimees Uno Üksvärav tulevad asja uurima. Selgub, et turvakaamerad lülitatakse kombluskaalutlustel SPA-s selleks ajaks alati välja, kui nunnad kümblevad. Või kas ikka lülitatakse? Helena oli nunn, keda kõik iseloomustavad sõnaga ”ingel” – nii tema vanemad, usuõed kui ka teda hariduse omandamisele innustanud teoloog Aleksander. Kes küll võis tahta ingli surma? Ka mõrvarelv on tavatu – kirjanduslik ja arhailine. Mikku on hakanud vaevama hingeldamine ning tema uus paarimees Uno oma muusikamaitse, söömisharjumuste ja shovinistlike naljadega ei meeldi talle üleüldse. Tanja on turvalisuse kaalutlustel kolinud Miku juurde. Loomulikult on nende vahel toimunud ka taaslähenemine. Anders juhib jaoskonda, kuid kui Mikk küsib tervislikel põhjustel puhkust, et Uno Üksväravast pääseda, tuleb Andersil taas võtta sisse koht oma vana paarimehe kõrval.

  r2

  hübriidTV: BC Kalev/Cramo – Krasnõi Oktjabr

  Kui Sul on nutiteler, mis ühendatud internetiga, saad kell 18.30 hübriidTV kaudu näha korvpalli, heas HD-kvaliteedis. Selleks ava hübriidTV lisakanalid ning vali Delfi TV. Tea, et ka järgmistel päevadel on Delfi TV saatekavas mitu otseülekannet.

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!