• Pane tähele: TV3 võrgumuudatus toimub juba homme, ööl vastu 12. augustit. Kõik, kes vaatavad telerit tava-antenniga, peavad TV3 al 12.08 vaatamiseks taastama teleri algseaded ja uuendama kanalid

  10. August 2015

  TV3 võrgumuudatuse nädal on kätte jõudnud ning juba homme, 12. augusti esimestel tundidel viiakse TV3 signaal Multiplex6 võrku (MUX6). Loodetavasti on paljud teist jõudnud MUX6 testkanali üles otsida või tegid kõik mõistliku selleks, et testsignaal telerisse jõuaks.

  Kuna uus leviala on varasemast väiksem, siis on paratamatult ka neid, kes vaatamata võimsamale antennile või paremale antenni montaažile TV3 alates 12. augustist ei näe. Hinnanguliselt 15000 peret, kes vaatavad telerit tava-antenniga, elavad piirkondades, kus MUX6 signaal on nõrk või puudub.

  25
  Levialakaart on illustratiivne – kõik sõltub nii vastuvõtuseadmetest kui kohapealsetest maastikuoludest. Lisainfo tel 680 4040.

  OLULINE INFO seoses TV3 võrgumuudatusega:

  Selleks, et näha TV3 pärast 12.08 võrgumuudatust, tuleb pärast võrgumuudatust taastada vastuvõtuseadme algseaded ja uuendada kanalid. Seda peavad tegema kõik need, kes vaatavad TV3 tavalise toa- või katuseantenniga ja soovivad TV3 ka edaspidi näha; sealhulgas need, kes MUX6 testkanali juba ekraanile on saanud.

  Teisi vabalevikanaleid antud muudatus ei puuduta – ETV, ETV2, Kanal 2 ja TallinnaTV jäävad levima endisel moel ja ulatuses ning nende nägemiseks oma teleri või antenniga mitte midagi täiendavat ette võtma ei pea.

  Kuna uues MUX6 võrgus edastab TV3 signaali 13 saatjat (vt tabel all), tasub kõikidel tähele panna allolevat tabelit: siit leiad Sulle lähima TV3 signaali edastava saatja. Kui asud leviala piiril (vt illustratsioon üleval), siis võta kindlasti ühendust antennipaigaldajaga ja uuri, mida teha annab, et TV3 ka edaspidi näha. Antennipaigaldajate nimekirja leiad siit – vaata. Küsimuste korral saab infot ja abi ka meie kasutajatoelt telefonil 680 4040 või kirja teel: tasutatv@levira.ee

  sgk

  Aidake sõpru ja lähedasi ning jagage seda infot oma naabrile, külale ja vallale. Loodame, et üleminek saab olema võimalikult sujuv. Info muudatuse kohta leiate ka oma teleri 6. kanalilt – seal asub TasutaTV infokanal.

  kakskoos

  Kliki ja hakka meie sõbraks!