• Pea silmas ning jaga infot ka teistele: alates 12. augustist TV3 signaali edastavad saatjad, nende sageduskanalid ja muu oluline info

  08. August 2015

  Telesõber! Loodame, et nüüd, mil TV3 võrgumuudatuseni on jäänud loetud päevad, oled oma telerist jõudnud MUX6 testkanalit otsida. Kordame üle, et TV3 võrgumuudatus toimub ööl vastu 12. augustit ja teisi vabalevikanaleid muudatus ei puuduta – need jäävad levima endisel moel ja ulatuses.

  Just nüüd, sel nädalavahetusel on viimane võimalus kodus rahulikult järgi proovida, kas näed TV3 tava-antenniga ka edaspidi. Selleks taasta teleri või digiboksi algseaded ja uuenda kanalid. Kui programminimekirja lõpus avaneb TV3 logoga testkanal, siis tea, et näed TV3 ka pärast 11. augustit. Samas, pärast reaalset võrgumuudatust 12. augusti esimestel tundidel tuleb kanaleid uuendada veel üks kord – selleks, et TV3 taas puldi neljanda nupu alt avaneks.

  sgk

  Kui sa aga testkanalit otsida ei soovi, pane tähele ülalolevat tabelit: siit leiad TV3 signaali edastavate MUX6 saatjate asukohad, sageduskanalid ning kesksagedused. Ka V-täht osade saatjate taga on oluline – see tähistab nn vertikaalset polarisatsiooni, mis tähendab, et antenni vardad, mis suunatud sellisele saatjale, peavad olema maapinnaga vertikaalselt (vt joonist all). See tagab parema signaali.

  Lõpetuseks: kõik need, kes vaatavad telerit tava-antenniga JA soovivad TV3 näha ka pärast 12. augustit, peavad pärast võrgumuudatust taastama teleri või digiboksi algseaded ning uuendama kanalid. Vastasel juhul TV3 signaal telerisse ei jõua, kuid kõik teised kanalid jäävad mõistagi vaadatavaks.

  Edu teile, aidake sõpru ja lähedasi ning jagage seda infot oma naabrile, külale ja vallale. Loodame, et üleminek saab olema võimalikult sujuv. Info muudatuse kohta leiate ka oma teleri 6. kanalilt – seal asub TasutaTV infokanal. Lisainfo ka meie infotelefonilt nr 680 4040 või e-teel tasutatv@levira.ee

  kakskoos

  Kliki ja hakka meie sõbraks!