• Pressiteade: Levira tervitab Kanal 2 vabalevis jätkamist

  29. Mai 2015

  pilt4

  „Levira tervitab Kanal 2 jäämist vabalevisse ehk TasutaTVsse – sellest võidavad televaatajad. Leviral on hea meel jätkata koostööd eratelekanaliga nii vabalevi kui ka muude teenuste vallas,“ ütles Levira juhatuse liige Aare Siimon.

  Vabalevi ehk TasutaTV on televaatajale tasuta. Vabalevi vaatajate osakaal suurenes möödunud aastal 9 protsenti ning vabalevi vaatas Emori andmetel 15 protsenti peredest – kokku 86 000 peret. Lisaks veel 19 000 peret, kes kasutavad TasutaTVd pere teise teleri vaatamiseks. See teeb kokku üle 200000 televaataja.

  TasutaTVs levivad ETV, ETV2, Kanal2, TV3, Tallinna TV ja France24 ning mitmed kanalid sisalduvad uue põlvkonna hübriidTV-s, mis eeldab internetiühendusega telerit.

  Levira on meedia- ja pilveteenuseid ning ringhäälingu võrguteenuseid osutav ettevõte. Eestis toob Levira televaatajani ja raadiokuulajani enamiku Eestis levivaid tele- ja raadiokanaleid. Rahvusvahelistele telekanalitele ning meediaettevõtetele osutab Levira teleprogrammide väljastusteenuseid. Ülekandebussidega toodab Levira teleülekandeid Skandinaavias ja Balti riikides. Ettevõtet osutab ka IT-majutus ja pilveteenuseid.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!