• Saatesoovitused vabalevivaatajale tänaseks õhtuks. Tea, et hübriidTV kaudu näeb täna ka KMLi esimest finaalmängu Kalev/Cramo ja TÜ Rocki vahel!

  16. Mai 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  triin_v

  ETV, kell 20.35 – “Meie inimesed. Triinu”

  Triinu tööks on julgustada noori elus õigeid valikuid tegema. Triinu on ise heaks näiteks, et elu ei käi nagu filmis, kuid kui selle juhtimine enda kätte võtta, võib sellest teha päris põneva ja rahuldustpakkuva teekonna. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

  valisilm_kaldre_v

  ETV, kell 21.40 – “Välisilm”

  Tänases saates räägitakse Balti riikide kaitsest, Läänemere julgeolekust, Euroopa Liidu panusest. Kohtumiseni kell 21.40 ETVs, kohe pärast Aktuaalset Kaamerat!

  uue_v

  ETV, kell 22.10 – “Uued riigi ehitajad”

  Filmi autor, vene keelt kõnelev dokumentalist Anthony Butts jälgis kaks aastat Ida-Ukraina Vene-meelsete separatistide nn Donetski Rahvavabariigi käekäiku ja uue riigi sangarlike ehitajate meeleseisundeid ning motiive. Naiivne, lootusrikas ja seikluslik algus on viinud vihkamise, hävingu ning purunenud eludeni. Teatavasti sööb iga revolutsioon oma lapsed ja uues riigis on ka selle rajajatel raske kohta leida, sest võim on taas rahva käest ära võetud.

  muret_v

  ETV2, kell 22.25 – “Muretu rännumees”

  Režissööri ja näitleja Dennis Hopperi 1969. aastal linastunud debüütlavastusest “Muretu rännumees” saab rääkida mitte ainult kui aegumatust klassikast vaid kui kõigi aegade olulisemast ikoonfilmist, mis pani aluse vaeslapse rolli jäänud ameerika autorikino taassünnile 1970ndate alguses. Filmi keskmes on kaks hipit (Dennis Hopper ja Peter Fonda), kes võtavad ette reisi mootorratastel läbi USA, eesmärgiga jõuda New Orleansis asetleidvatele vastlapäevapidustustele.

  kdokr_v

  TV3, kell 21.30 – “Kolmedok: Roolijoodikute Eesti”

  Igal aastal tabatakse Eesti teedelt ligi 7500 roolijoodikut, kuid see on ainult jäämäe veepealne tipp. Uhiuus kolmedok toob ekraanile Eesti kõige paadunumad alkohoolikud, kõige kohutavamad liiklusõnnetused ja kõige häbiväärsemad juhtumid, mida poleks juhtunud kui autot juhtinud inimene oleks olnud kaine.

  kodu_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Kodutunne”

  Veel aasta tagasi kasvasid Tartumaal elava Kristi pisipojad lastekodus – pōhjuseks vanemate alkoholilembus. Kuid Kristi tegi elus kannapöörde ja tōestas, et on poegade nimel kōigeks valmis. Vähki sureva elukaaslase eest hoolitsemise kōrvalt tegi ta isegi kodus remonti. Kodutunne aitab paljukogenud perele vee tuppa ning ehitab uue pesuruumi ning köögi.

  naabriplika_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Naabriplika”

  Vallakassa on tühi nagu töömehe tengelpung. Kerepa ja vallavanem veavad kihla, et kumma meetmed kassat kiiremini täita võivad. Kerepa rõhub heakorrale, aga vallavanem elutarga inimesena ootab vaesuse vastu rohtu suurematest trahvidest. Võistlus läheb lahti. Hammasrataste vahele jääb loomulikult Varik. Kiriklas aga koristab kirikõpetaja pööningut. Kui ta napsitrallid endale appi kutsub, hakkab pööningukappidest välja langema luukeresid. Mihhailova aga satub noore Jehoovatunnistaja lõksu. Ja siit edasi on intriigideni vaid väga väikese kuke sammuke. . Ootamatult lõpeb seekord kõik halvasti. Aga vähemalt ei lähe enam halvemaks.

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!