• Siit näed meie tänaseid saatesoovitusi, hea vabalevivaataja! Tea, et Eesti suurimad telekanalid on vaatamiseks täitsa tasuta, tarvis on vaid telekat ja antenni

  17. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  kk_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Toomas Alatalu”

  Süüria kodusõda võib pidada üheks Euroopat pärast Teist maailmasõda enim mõjutanud konfliktidest. Venemaa sekkumine sellesse on viinud meie idanaabri tülini NATO-riigi Türgiga, samal ajal aga püüab Euroopa Liit saada sellesama Türgiga kokkuleppele rändevoo ohjeldamises. Süüria president, kelle võimust loobumise nõudmistest kogu kodusõda 2011. aastal alguse sai, on endiselt võimul. Mis saab edasi, uurime koos ”Kahekõne” seekordse külalise, poliitikavaatleja Toomas Alataluga. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  country_v

  ETV, kell 22.35 – “Country Roads – Ameerikat avastamas”

  Kantrimuusika maine pole tänapäeval eriti hea, vähemalt Euroopas, kus seda pigem keskpärase ja sisutu popmuusika alla liigitatakse. Aga kantrimuusikute seas on olnud ka sellised ehedad ja mässumeelsed tegelased nagu Johnny Cash, Willie Nelson ning Steve Earle. Filmis otsitaksegi ehedat Ameerikat, mis hindab lihtsaid väärtusi ja ligimesearmastust. Sõna saavad kunagiste legendide lapsed, lauljate ja laulukirjutajate uus põlvkond. Kantri avab meile Ameerika hinge ning aitab avastada maad ja muusikat. Režissöör Marieke Schroeder.

  suur3_v

  Kanal 2, kell 20.00 – “Suur komöödiaõhtu”

  Suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.

  kuumm_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Kuum jälg: Mõrv Mulgimaal”

  Tõestisündinud põnevuslugu Viljandimaalt, kus aastakümnete eest süttis põlema ühe talumaja ait. Rusude alt leiti surnukeha, lõikehaav kaelal. Aidast oli kadunud 25 000 rubla eest riigilaenuobligatsioone. Käivitus jälitusoperatsioon ja Tallinnast saadeti kohale eriti tähtsate asjade uurija Varblane. Saadet juhib Martin Veinmann, osades Andres Lepik, Pille Lukin, Riina Vaher, jpt.

  a2782

  TV3, kell 20.00 – “Armastuse laul”

  Igal neljapäeval toome vaatajani kaheksa uut Eesti inimeste südamlikku jutustust armastusest ja sõprusest. Selle kevade kõige liigutavamas saates esitavad Armastuse orkestri saatel kauneid kodumaised laule Jüri Pootsman, Liisi Koikson, Koit Toome, Karl Erik Taukar, Anne Veski jpt. Saatejuhid Saara Kadak ja Tanel Padar. Toimetaja Kirsti Timmer.

  kmk782

  TV3, kell 21.30 – “Kättemaksukontor”

  Orjad ja dominad 2. Pärast läbikukkumist sadomaso salongiga pingutab Freya oma halle ajurakke ja Tiit tohterdab selga. Paraku on madam Brutal sadomaso nautlejate seas kuulsust kogunud ja nüüd tunglevad Kättemaksukontoris orjad, kes soovivad kodutöid teha. Ühel õhtul, kui Freya on üksi kodus, külastab teda aga mõrvar.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!