• Siit näed päevasoovitusi vabalevivaatajale + hübriidTV sõbrale!

  14. September 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  pealt_v

  ETV, kell 20.05 – “Pealtnägija”

  Sel kolmapäeval jätkub Pealtnägija “presidentaalsete” lugude sari ja seekord räägib ka Toomas Hendrik Ilves. Võidujooks Vabariigi Presidendi tooli nimel muutub aina vihasemaks, mida lähemale tuleb valijameeste kogu. Aga mis ootab ees kandidaate, kes praegu veri ninast välja pingutavad? Millised on Esimese Kodaniku olme ja hüved? On see ülemüstifitseeritud riigiasutus või kuldpuur? Pealtnägijale võimaldati pääs presidendipaleesse ja meeskonna köögipoolele. Tema heaks töötanud inimeste esiletõstmine oli nii oluline, et ka lahkuv president ise panustas loosse.

  fr_v

  ETV 21.40 – “Foorum”

  Foorum võtab kokku viimased arengud presidendivalimistel ja küsib, millised millised on kandidaatide võimalused Valimiskogus? Stuudios arutavad Kalle Palling, Helir-Valdor Seeder, Enn Eesmaa ja Jaak Madison ning arvamuslauas Anvar Samost ja Tõnis Saarts. Kommentaarid on oodatud Twitteris #etvfoorum. Saatejuht Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

  k3_v

  ETV2, kell 20 – “Kontakt”

  Seekord astuvad üles “noored vihased mehed” Karl-Andreas Kalmet ja Priit Pius, kes samal aastal lõpetasid kooli ning asusid üheaegselt tegema nii teatrit kui ka telet. Saade sõprusest, valikutest ja tulevikust. Sellest, mis on tähtis, ja sellest, mis on naljakas. Saatejuhid Henrik Kalmet ja Veiko Tubin, dramaturg Paavo Piik. Režissöör Eva Katariina Taimre, produtsent Annamaria Pupart.

  ode_v

  ETV2, kell 21.35 – “Minu väike õde”

  R: Sanna Lenken. O: Rebecka Josephson, Amy Diamond, Henrik Norlén jt. Draama. Varases teismeeas Stella on terane ja pisut pontsakas tüdruk, kelle iidol ning eeskuju on vanem õde Katja, kaunis ja andekas iluuisutaja. Kui selgub, et Katjal on anoreksia, mis on tema elu üle võimust võtmas, peab Stella otsustama, kuidas õe saladusega ümber käia – löögi alla on sattunud kogu pere püsimine. Režissöör Sanna Lenken mahendab tõsist teemat soojuse ja huumoriga ning räägib siin omaenda tüdrukupõlve kogemusest. Pere ja õdede suhted projitseeruvad ühtlasi laiemale sotsiaalsele taustale, ehk, lavastaja enda sõnadega: „Mul oli sügav soov uurida, mis teeb tänapäeva ühiskonnas lapse ja noore sirgumise nii raskeks. Miks tekib tunne, et ta peab vastama ideaalile, teda hinnatakse selle järgi, kuidas ta välja näeb, mitte, kes ta on?“ Hõbekaru Berliini filmifestivalilt, Põhjamaade parima filmi auhind Göteborgi festivalilt.

  Toelisedmehed_840x247_v

  TV3, kell 20 – “Tõelised Eesti mehed”

  Viis suurt, tugevat ja lõbusat tõelist eesti meest võtsid vastu väljakutse, mille eesmärgiks on tervislikum ja pikem elu. Mehed valmistuvad osalemiseks Eesti raskeimal maastikutriatlonil ja teises saates alustavad nad rattatreeningutega. Ootamatult selgub, et rattasõit maastikul on palju keerulisem kui lihtsalt sadulas püsimine. Tervisekontrollis saab selgeks, et meeste bioloogilised vanused on oluliselt kõrgemad kui päriselt elatud aastad. Treener Rauno Rikberg kasutab kõiki shokeerivaid võimalusi, et mehi rohkem sportima motiveerida.

  ReisVenemaaLoppu_840x247_v

  UUS! TV3, kell 23.00 – “Reis Venemaa lõppu – Tšukotka”

  4×4-st tuntud mehed võtavad seekord maasturil ette peadpööritava reisi Tallinnast Venemaa kõige idapoolsemasse tippu Beringi väina ääres. Pikal rännakul ootavd neid ees karm Siberi külm, hingematvalt ilus loodus ja paras ports vene igapäevaelu absurdi.

  k2_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Pilvede all”

  Piret püüab leida parimat lahendust, kuidas Sirjet aidata, kuid emal on hoopis omad plaanid. Sandra ilmub välja ning teatab Marile ja Indrekule rabava uudise. Maimu tuleb Erikule külla, kuid leiab eest hoopis Liina. Albert ei mõista Inna käitumist. Sirje kolib Pireti juurde ning Mari teeb Sandra osas ootamatu ja meeleheitliku käigu.

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!