• Soovitame: ETV ja ETV2 ekraanil täna mitu head saadet ja dokki. Kui ei näe otse, saad järelvaadata hübriidTV kaudu

  18. Jaanuar 2016

  meieinim_v

  ETV, täna kell 20.35 – “Meie inimesed: Žanna”

  Burjaatia Vabariigist pärit Žanna ja tema abikaasa sattusid kümmekond aastat tagasi Tallinnasse sušikokkadena tööle. Kuigi esialgu sai Eestisse tuldud ajutiselt, otsustasid nad üsna pea siia elama jääda. Kokatöö kõrvalt pühendub Žanna järjest enam ka siinsete rahvusvähemuste ürituste korraldamisele. Režissöör Tarvo Mölder, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

  ksoda_veeb

  ETV, täna kell 22.10 – Dokkfilm “Kübersõja oht”

  Iraani tuumatsentrifuugide hävitamine küberründega avas Pandora laeka ja algas võidurelvastumine uuel lahinguväljal – küberruumis. Kõhedust tekitavas uues reaalsuses pole ohus üksnes arvutite virtuaalne maailm, vaid ka elutähtsad kontrollsüsteemid, mis juhivad torujuhtmeid, jõujaamu ja keemiatehaseid. Juhtivad kaitseeksperdid ja uurivad ajakirjanikud paljastavad, milline on hetkeseis ründevõimekuse arendamisel ning kas miski on üldse veel kaitstud. (2015)

  plekk_v

  ETV2, täna kell 21.35 – Plekktrumm: Ene-Liis Semper

  Igal õhtul mängivad Teater NO99 näitlejad justkui oma viimast etendust. Miks on vaja murda inimese piire? Saatejuht Joonas Hellerma külaliseks on näitleja Ene-Liis Semper.

  antenn

  Saade on pärast eetrit järelvaadatav hübriidTV kaudu.

  hbbtv

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!