• TasutaTV soovitused tänaseks: ETV ja ETV2 kavas on mitu head omasaadet, mis pärast eetrit on hübriidTV kaudu ka järelvaadatavad

  19. Jaanuar 2016

  ooyli_v

  ETV2, täna kell 20.00 – “Ööülikooli rännakud: Anu Raud”

  Tekstiilikunstnik Anu Raud juurdleb juurte üle. Koos ööülikooli õpilastega rännatakse lapsepõlveradadel ja otsitakse, mida hääd säält tuua tulevikku. Režissöör Erle Veber, autor-toimetaja Jaan Tootsen.

  vabakoda_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  Euroopa on rändekriisis ja ka talv pole toonud loodetud leevendust, sest põgenikevoog pole vähenenud. Esimesed nö kvoodipagulased jõuavad Eestisse juba selle kuu lõpus ning selgelt tõstatub küsimus, kas me oleme valmis, et nad siin kohaneksid ja võtaks omaks siinsed ühiselu reeglid. Stuudios on ajaloolane ja Eesti Diasporaa Akadeemia juhatuse liige Maarja Merivoo-Parro, orientalist Martti Kalda, Johannes Mihkelsoni Keskuse pagulaste tugiisikuteenuse juht Juhan Saharov ja ajaloolane Lauri Vahtre. Saatejuht Aarne Rannamäe.

  kadunud_v

  ETV2, täna kell 21.35 – “Kadunud tsivilisatsiooni jälgedel”

  Talv 2014, allveearheoloogidel Rait Kütil ja Lisseth Pedrozal seisavad Mehhikos ees senise karjääri tähtsamad sukeldumised, kus kavatsetakse pinnale tuua muistsete maiade keraamikat, mille sarnast pole varem nähtud. Oluliseks hetkeks kutsutakse Eestist appi endine miinituuker Sander Kiviselg. Enne kõige tähtsamat sukeldumist tabab aga Lissethi ootamatu terviserike… Autor Mihkel Kärmas, režissöör Vladlen Pobjaržin.

  antenn

  Saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  hbbtv

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!