• Soovitame: reede õhtul algab ETV ekraanil uus ning kaasahaarav kriminaalsari “Öine administraator”

  16. Märts 2017

  Sel reedel algab ETV ekraanil poliitiline põnevik “Öine administraator”, mis on lavastatud John le Carré kuulsa samanimelise teose põhjal. Jonathan Pine (Tom Hiddleston) töötab ühes Kairo hotellis öise administraatorina. Sündmused hakkavad arenema pärast seda, kui temalt palub abi kohaliku gangsteri armsam Sophie (Aure Atika), kes on saanud jälile tohutule relvatehingule, millega on seotud Inglise miljardär Richard Onslow Roper (Hugh Laurie).

  Sophie jõuab anda info Pine’ile enne, kui ta tapetakse. Pine põgeneb Šveitsi, kuid mõni aasta hiljem värbab Briti luure ta Roperi järele spioneerima. Kättemaksujanust ajendatuna imbubki Pine Roperi lähikonda. Hargneb väga ohtlik luuremäng täis pettust ja intriige. Sari on võitnud kolm Kuldgloobust ja mitu Emmyt.

  Araabia kevade tipphetkel Kairos palub Sophie Alekan öise administraatori Jonathan Pine’i abi. Sophie, rikka, mõjuvõimsa ja ohtliku hotelliomaniku armuke annab talle dokumendid relvatehingu kohta. Pine võtab ühendust oma sõbraga Briti saatkonnas. Püüdes Sophiet aidata, satub Pine relvaärimehe Richard Rope’i hirmuäratavasse maailma.

  R: Susanne Bier. O: Hugh Laurie, Elizabeth Debicki, Olivia Colman, Tom Hollander jt.

  Seriaali on võimalik tasuta järelvaadata hübriidTV kaudu: ühenda teler lisaks antennile ka netiga!

  kolmik

  Kliki ja hakka meie sõbraks!