• Täna õhtul: “Nädalalõpp Kanal 2ga” saates jagab Ariadne lõbusaid seiku lavalt ja tööst eakate päevakeskuses

  17. Märts 2017

  “Nädalalõpp Kanal 2ga” saates jagab Ariadne lõbusaid seiku lavalt ja tööst eakate päevakeskuses

  “Mulle tohutult lähevad vanad inimesed korda,” tõdeb Eesti Laulul komeedina tuntuks saanud Ariadne “Nädalalõpp Kanal 2ga” saates Teet Margnale ja Kristjan Jõekaldale. Vabatahtlikust tööst, muusikast ja naljakatest viperustest tuleb tänase saate avaintervjuus kohe pikemalt juttu.

  Juba kolmandast eluaastast laulmisega tegelenud Ariadne jaoks on suurim mõjutaja olnud tema ema, kes on ühtlasi ka tema kõige esimene lauluõpetaja. Emaga andsid nad möödunud jõuludel koos ka ühe kontserdi päevakeskuses, kus Ariadne on vabatahtlikuna töötanud. Laulja sõnul on vanainimesed talle armsad ja päevakeskuses töötades on ta kokku puutunud väga erinevate eakatega. “Ühe vanaproua proteese otsisime kaks tundi ja pärast tuli välja, et tal ei olnudki neid,” meenutab Ariadne naerdes. Sama lõbusalt tulevad jutuks teisedki naljakad seigad, sh erinevatel võistlustel aset leidnud äpardused nagu kontsadega kleidi sisse takerdumine või sõnade lootusetu sassiminek.

  Lisaks Ariadnele on Teet Margnal ja Kristjan Jõekaldal täna külas esoteeriliste huvidega suurärimees ja Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa, kes muuhulgas kaardistab ära teletandemi iseloomujooned. Stuudiosse saabuvad aga ka koomik Henrik Normann ja legendaarne ufoloog Igor Volke.

  “Nädalalõpp Kanal 2ga” on Kanal 2 ekraanil täna kell 21:30, kohe pärast “Roaldi nädalat”

  Saade on järelvaadatav hübriidTV-s: ühenda telekas lisaks antennile ka internetiga, vt siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!