• Soovitus vabalevivaatajale: mida head tuleb ETV ekraanilt täna?

  16. Veebruar 2016

  kodn_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  Laia maailma ähvardavad sündmused on selgelt muutnud ka meie ühiskonda. Inimeste vaated on muutunud äärmuslikumaks, maailmapilt enam must-valgeks. Kas ühiskondliku arutelu radikaliseerumine on midagi murettekitavat või on see osa demokraatlikust protsessist? Stuudios on õiguskantsler Ülle Madise ja filmimees Andres Maimik. Samuti jurist ja Eesti Inimõiguste Keskuse võrdse kohtlemise ekspert Kelly Grossthal, ajakirjanik Heiki Suurkask, ajakirjanik ja meediaõppejõud Priit Hõbemägi, Riigikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni liige ja erakonna noortekogu Sinine Äratus esimees Jaak Madison. Saatejuht Aarne Rannamäe.

  eluparim_v

  ETV, täna kell 22.10 – “Elu parim aeg 7/13”

  Bernadette püüab aidata õpilast, kuid teeb asja ainult hullemaks. Luce’il tekib tüli Georgiega, kuna tütar ei taha enam isa juures olla. Chai Li tunneb end viienda rattana vankri all, veetes aega Herbi ja tema uue kallimaga.

  oo_v

  ETV2, täna kell 20.00 – “Ööülikooli rännakud”

  Oleme Matsalus külas Joosep Matjuse perel. Kunstnik Peeter Laurits ja kultuuriteadlane Karina Laurits kõnelevad looduse kujutamise viisidest ning kuidas need võiksid meid loodusele lähendada. Või sulavad objekt ja subjekt sootuks ühte? Kas lääts jääb meid liitma või lahutama? Autor-toimetaja Jaan Tootsen, režissöör Erle Veber.

  kadunud_v

  ETV2, täna kell 21.35 – “Kadunud tsivilisatsiooni jälgedel”

  Närve ja raha säästmata ehitatud ekspeditsiooniauto projekt takerdub. Rait alustab võitlust mustade arheoloogidega. Laskume koopasse, mis meenutab tuhande ühe öö muinasjuttu. Meeskond päästab hirmsa avarii ohvrid. Autor Mihkel Kärmas, režissöör Vladlen Pobjaržin.

  hiina_v

  ETV2, täna kell 22.05 – Dokfilm “Hiina kapis”

  Sophia Luvara dokumentaalfilm räägib homoseksuaalsete inimeste elust Hiinas. Selle asemel, et eduka arhitektist poja üle uhkust tunda, on Andy isa mures, sest Shanghais elav Andy on äsja “kapist välja tulnud”. Ka Cherry ema süda valutab: tema tütrele meeldivad naised. Mõlema peategelase arvates lahendaks piinliku olukorra abielu ja soovitavalt lapsed. Filmis jälgitaksegi noori “vastuvõetava” partneri otsinguil.

  antenn

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  hbbtv

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!