• Soovitus vabalevivaatajale: mis tuleb ETV ekraanilt täna? Tea, et vabalevikanaleid saab hübriidTV kaudu ka tasuta järelvaadata.

  15. Veebruar 2016

  meieini_v

  ETV, täna kell 20.35 – “Meie inimesed: Viljar”

  Tööõnnetuse tõttu seitsme aasta eest ratastooli jäänud Viljar on ennast uuesti üles töötanud ja ettevõtte loonud. Kolm aastat tagasi alustatud kõva treenimine tõi mehele Eesti meistritiitli ratastoolitennises. Režissöör Tarvo Mölder, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

  vsilm_v

  ETV, täna kell 21.40 – “Välisilm”

  Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Astrid Kannel.

  plekkt_v

  ETV2, täna kell 21.30 – “Plekktrumm: Margus Laidre”

  Enn Soosaare eetilise esseistika auhinna pälvis tänavu ajaloolane ja Eesti suursaadik Soomes Margus Laidre. Kuidas oleks võimalik vältida sõdu ja mida õpetab ajalugu inimese kohta, küsime Margus Laidrelt. Saatejuht Joonas Hellerma.

  pic_v

  ETV2, täna kell 22.20 – “Picasso – ühe inimelu inventuur”

  Hugues Nancy dokumentaal Picassost lahkab kunstniku eraelu ja loomingu varjatud seoseid. Kui maailmakuulus maalikunstnik Pablo Picasso 8. aprillil 1973. aastal 91-aastasena suri, ei jäänud temast maha ainsatki testamenti, küll aga kümneid tuhandeid kindla omanikuta maale ja keerukaid peresuhteid. Veebruaris näitab ETV2 dokumentaalfilme kunstnikest.

  antenn

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  hbbtv

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!