• Soovitused vabalevivaatajale: mida põnevat tuleb vabalevikanalitest täna õhtul? Kui otse ei näe, ühenda teler internetiga ja järelvaata tasuta hübriidTV kaudu

  01. Märts 2016

  kodn_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  Euroopa Liit on oma eksistentsi kõige suuremas kriisis. Pagulased, Suurbritannia lahkumismeeleolud ja majanduskriisist toibumine on tekitanud meeleolusid, mis panevad küsima, kuidas edasi? Kuigi seda on ka enne öeldud, seisab ühendus tõenäoliselt suurte muutuste lävel ning Eesti ei jää sellest kõrvale. Stuudios on Euroopa Komisjoni Eesti esinduse juht Hannes Rumm ja Riigikogu Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni esimees Martin Helme. Samuti Avatud Eesti Fondi juht Mall Hellam, Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Igor Gräzin, Tallinna Ülikooli õppejõud, majandusteadlane Ivar Raig, ajakirja Diplomaatia peatoimetaja Erkki Bahovski, uuringufirma Faktum & Ariko projektijuht Liina Märtin ja ettevõtja Karli Lambot. Saatejuht Aarne Rannamäe.

  radar_v

  Kanal 2, täna kell 20.30 – “Radar”

  Millega tegelesid Odini sõdalased 24. veebruaril? Jälgisime Odini Eesti liidrit Indrek Olmi terve päeva ning saame vaatajateni tuua eksklusiivsed kaadrid nende värbamiskoosolekust, samuti palju värsket mahlakat materjali päeval toimunud miitingust ning tõrvikumarsist. Teisipäeval anname Radaris sellele palju kõmu tekitanud organisatsioonile konkreetse näo. Samal ajal Tallinna Sadamas: Artur Talvik küpsetab riigiettevõttes järjekordset korruptsiooniskandaali. Aga kas õigustatult?

  viimane_v

  Kanal 2, täna kell 21.30 – “Viimane võmm”

  Pärast oma tulistamiseloo lahendamist ning Ants Kortiku ja Arno Viibeli kinnivõtmist, pole Kotkase elus enam nagu õiget motivaatorit. Ta igavleb ega viitsi isegi moblat sisse lülitada. Endla Vaikur sureb öösel oma korteris mürgistusse. Viimasena on ta helistanud imeravitseja Kalmer Sirptiivale. Kas Endlal võis olla lihtsalt toidumürgistus või võis ta midagi kogemata sisse võtta? Lisaks Sirptiivale on Kotkasel ja Prikil kahtluse all Endla majanaaber Albert, kes taaskasutab kanalisatsioonivett ning korteriühistu esimees Valdur, kes himustab endale Endla korterit. Roland Mõisnik pöördub oma vähikahtlusega samuti Kalmer Sirptiiva poole. Mõisnik ja Laura otsustavad saada veel üle lapse. Tammets kavatseb minna poliitikasse ning Murrikut ahistavad Niklas Holmi advokaadid. Arabella astub Sisekaitseakadeemiasse.

  Padjaklubi_v

  TV 3, täna kell 21.10 – UUS hooaeg! “Padjaklubi”

  Padjaklubi tüdrukud alustavad uut kevadist hooaega. Laura, Misha, Kristina ja Maria elus vahepealse aja jooksul aset leidnud hulk erilisi sündmusi ja nüüd asuvad nad taas vapralt otsima oma kohakest päikese all.

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!