• Tänased soovitused vabalevivaatajale: mis saade lõpeb, milline alustab oma uut hooaega? Vaata lähemalt ja tea, et kõike seda saad ka tasuta järelvaadata

  02. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  vvv782

  TV3, täna kell 21.00 – Uus hooaeg! “Võimalik vaid Venemaal”

  Erisaadete tsükkel, milles tuuakse vaatajani kõige hämmastavamad, jaburamad ja kurbnaljakamad kaadrid meie suure idanaabri juurest. Selline elu on võimalik vaid Venemaal!

  carmenv_v

  Kanal 2, täna kell 21.00 – Viimane osa: “Krista ja Carmen – patuste palveränd”

  Kahe vahva naise suur seiklus lõpeb – Krista ja Carmeni 220-kilomeetrine jalgsimatk Santiago de Compostelasse jõuab sihile! Mida see kogemus neile õpetas, mida jäävad elu lõpuni mäletama ja milliste tunnetega naasevad neid juba pikisilmi ootavate perede juurde?

  pilvede_v

  Kanal 2, täna kell 21.30 – Uus hooaeg! “Pilvede all”

  Kas Mari ja Indrek on abielukriisist üle saanud? Mis juhtus Kertuga? Kas Piret ja Urmas on lõplikult lahus? Millise plaaniga üllatab Sirje Albertit? Kas Maimul õnnestub Erikule lõpuks töö leida? 12. hooaja avaosa annab vastused!

  pealtn_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Pealtnägija”

  Negatiivsed emotsioonid ja sundmõtted võivad olla minevik ning produktiivne ja muretu elu käega katsutavam kui kunagi varem, kui uskuda mitmeid tunnustatud Eesti avaliku elu tegelasi, kes on asunud praktiseerima Eestis välja töötatud uudset eneseabiõpetust. Mis imevits see on, mille abil meie tuntud ja edukad oma eludes uue lehekülje pööranud, selgub “Pealtnägijas” kolmapäeval kell 20.05.

  foorum_v

  ETV, täna kell 21.40 – “Foorum”

  Aastapäevakõned on peetud ning nüüd on aeg küsida, kas Eestil on piisavalt selged sihid ja kas poliitikud suudavad igapäevase võitluse kõrval ka tõeliselt suurte teemadega tegeleda? Stuudios arutavad Marju Lauristin, Urmas Paet, Andres Herkel ja Jaanus Karilaid ning Anu Toots ja Agu Uudelepp. Kommenteerida saab Twitteris #etvfoorum. Saatejuht Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

  loodyk_v

  ETV, täna kell 22.40 – “Eesti lood: Üksikud”

  2015. aasta Riigikogu valimistel osalesid ka sõltumatud üksikkandidaadid. Tõeliste eluekspertidena avastavad nad, et sotsiaalne ebaõiglus ja poliitiline ebavõrdsus on liiga kaugele arenenud ning poliitmaastiku künkad tuleb ümber jagada. Režissöör Meelis Muhu. Tootja IN-RUUM OÜ.
  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  apelsin_v

  ETV 2, täna kell 21.35 – Iberofest esitleb: “Apelsinimesi”

  Hispaania, 1950-ndad. Andaluusia on jagunenud diktaator Francesco Franco pooldajate ja kommunistidest mässajate vahel. Noor sõjaväelane Enrique teeb paberitööd sõjaväe kohtus. Nähes kõrvalt kommunistide vastu suunatud protsessi, purunevad Enrique illusioonid Franco õiglasest režiimist. Viimaks, kui poliitiline ebaõiglus ja pealt nähtud hukkamine puudutab juba otsapidi ka tema enda perekonda, seisab mees raske moraalse valiku ees: kas töötada edasi Francole või vahetada pooli? „Apelsinimesi“ põimib kokku ajaloo, poliitika ja inimlikud kired, pöörates samas suurt tähelepanu ka ajastule ning detailitäpsusele. Režissöör Imanol Uribe sai auhinnatud Montreali ja Malaga filmifestivalil. Malagast noppis parima naisosatäitja auhinna ka Angela Molina. R: Imanol Uribe. O: Iban Garate, Blanca Suarez, Karra Elejalde, Carlos Santos, Angela Molina jt.

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!