• Täna algab Eesti telekanalitelt mitu uut saadet! TV3 ekraanil “Armastuse laul”, Kanal 2 “Suur komöödiaõhtu”. Vabalevivaataja, siit näed soovitusi õhtuks!

  03. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  suur3_v

  Kanal 2, täna kell 20.00 – UUS! “Suur komöödiaõhtu”

  Alustab suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muu toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.

  arm782

  TV3, täna kell 20.00 – UUS! “Armastuse laul”

  Sellekevadises uues muusikalises suursaates toome eestlaste kodudesse meie kaasmaalaste liigutavad lood sõprusest ja armastusest. Ning mis oleks ilusam kui pühendada oma armastatule üks ilus laul Eesti kõige säravamate lauljate esituses. Kauneid kodumaised viise Armastuse Orkestri saatel esitavad Jüri Pootsman, Liisi Koikson, Koit Toome, Karl Erik Taukar, Anne Veski jpt. Saatejuhid Saara Kadak ja Tanel Padar.

  kmk782

  TV3, täna kell 21.30 – “Kättemaksukontor”

  Vandenõu 2. Tiit taipab, et islamistide rünnaku sihtmärgiks on Ämari lennuväli ja kogu Põhja prefektuuri isikkoosseis suundub objekti kaitsma. Freya selles nii kindel ei ole ja arvab, et kurjategijateele pakub huvi hoopis midagi maisemat. Vana vaenlane laseb Tiidu tappa. Rainis aga leiutab vahendi, kuidas kahtlusalust tunnistama panna.

  yana_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Kahekõne”

  Keskerakonna juhatuse otsusega Edgar Savisaare äraolekul partei esimehe kohusetäitjaks nimetatud Yana Toom pole europarlamendis olles aega raisanud: valminud on uuringud, korraldatud on koverentse ja jõutud käia mõjutamas ka kodumaa poliitikat. Yana Toom on ”Kahekõnel” külas juba sel neljapäeval kell 20.05 ETV-s. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  kaardimaja_v

  ETV 2, täna kell 21.30 – “Kaardimaja”

  Underwoodidel ei ole Valges Majas kerge. Ebaõnnestunud vastus poliitilise vastase Hector Mendoza küsimusele tõkestab Claire´i teed ÜRO-sse. Frank saab teada, et partei ei toeta tema tagasivalimist 2016. aastal. Mõlemad peavad salaplaane, kuidas saavutada oma eesmärki.

  gene_v

  ETV, täna kell 22.35 – “Muusika telgitagused: Genesis”

  „Genesis“ tõestas väga varakult, et ülbed koolipoisid suudavad kokku panna bändi, mis inspireerib terveid põlvkondi. Ansambli elulugu on täis kannapöördeid, mis raskustele vaatamata aitas püsida värskena ja nii sai „Genesisest“ üks pikaealisemaid ning innovatiivsemaid rokikollektiive maailma popmuusikas.

  kapit_v

  ETV, täna kell 21.40 – “Kapital”

  Äri on äri. Või kas ikka on? Piilume erootikapoodi ja külastame pandimaja, et oma silmaga järele vaadata, kui tavalised need ettevõtmised on, millest kõva häälega ei räägita.

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!