• Soovitused vabalevivaatajale tänaseks õhtuks: TV3 pealt algab “Doktor Silva”, Kanal 2 ekraanil algab taas populaarne “Nädalalalõpp Kanal 2ga”

  04. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  klipi_v

  Kanal 2, täna kell 20.30 – Uuel ajal: “Klipijaht”

  Nüüd eetris uuel päeval ja kellaajal! Tänased külalisvõistlejad on Jaagup Kreem ja Hanna-Liina Võsa. Loomulikult lustivad kaasa ka saate püsitiimid – Priit Pius ja Henrik Kalmet ning Tõnis Niinemets ja Hendrik Toompere juunior. Naljavideotel põhinevat telemängu juhib Jüri Tiidus.

  nlopp_v

  Kanal 2, täna kell 21.30 – “Nädalalõpp Kanal 2ga”

  Teet Margna ja Kristjan Jõekalda naasevad ekraanile, et reedeõhtuti tuju taas pilvedesse lennutada! Põnevad külalised, lõbusad võistlusmängud ja mõnus muusika – see kõik kokku ongi meelelahutus selle parimal kujul!

  mae782

  TV3, täna kell 19.55 – “Me armastame Eestit”

  Meeleolukas muusikalises koguperemängus kohtuvad Mikk Mäe, Luisa Värk ja Anne Veski, Hannes Võrno võistkonnas ning Jaanus Saks, Hanna-Liina Võsa ja Reet Linna, Peeter Oja võistkonnas. Saatejuht Eda-Ines Etti.

  silva782

  TV3, täna kell 21.30 – “Doktor Silva”

  Karask ja küünlad. Väikese maakoha perearstikeskuses vallandub kaos, kui uuele tööpostile saabub peen daam Tallinnast. Uue komöödia „ Doktor Silva“ autorid on Martin Algus ja Ergo Kuld, kes on loonud ka menukad telesarjad „Padjaklubi“, „Naabriplika“ ning „Ment“. Peaosas Viire Valdma. Uus perearst doktor Silva on harjunud ooperis käima, kalamarja sööma ja kübaraid kandma. Nüüd peab pealinna daam kohanema aga hoopis uue ja otsekohesema elustiiliga. Lisaks punuvad tema vastu intriige perearstikeskusest vallandatud endine perearst Heimar ja pereõde Ester. Kange iseloomuga Doktor Silva ei kohku aga tagasi ja hakkab tegelema kohaliku rahva eriskummaliste haigusjuhtumitega, üritab külarahva umbusuga võidelda ja kõigele lisaks varjab ta oma hingesopis hämarat saladust, mis oli tema pealinnast pagemise põhjuseks.

  653

  Delfi TV, kell 19.00 – Korvpall: Tartu Ülikool Rock – Rakvere Tarvas

  Kui Sul on nutiteler, mis ühendatud internetiga, saad kl 19 näha korvpalli, heas HD-kvaliteedis. Selleks ava hübriidTV lisakanalid ning vali Delfi TV. Ka homme on Delfi TV saatekavas nii tennist kui korvpalli, seega püsi lainel 🙂
  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!