• Täna õhtul sinu telekas: Kanal 2 toob ekraanile lõbusa ja üllatava mängu “Eestlane igas sadamas”

  06. Veebruar 2017

  Täna kell 20.30 stardib Kanal 2s telemäng “Eestlane igas sadamas”, mis paneb proovile kuulsate külaliste teadmised Eesti ja eestlaste kohta laias maailmas. Avasaates annavad tulise lahingu Rauno Märks, Ithaka Maria ja Ivo Linna, nende vastu astub võistkond koosseisus Kristjan Jõekalda, Merlyn Uusküla ja Ott Lepland.

  Eesti Vabariigi sünnipäevakuule pühendatud heatujuline telemäng “Eestlane igas sadamas” tõestab, et vaatamata väiksusele nii pindala kui ka inimeste arvu poolest, on eestlased jätnud oma jälje kõikjale maailmas – Eestist pärit või Eesti juurtega inimesi leiab nii Tonga kuninga õukonnast, Brasiilia moelavadelt kui ka Ukraina tipp-poliitikast.
  Kokku neljal esmaspäeval Kanal 2 ekraanil jõudev telemäng üllatab faktide ja videolugudega, mis seni avalikkusele pigem vähetuntud, kuid kõik ühel või teisel moel eestlaste tegemistega seotud. Üllatavad on küsimused ka võistlevatele meeskondadele, kuhu kuuluvad tuntud eestlased erinevatest eluvaldkondadest. Igas saates lähevad vastamisi kaks kolmeliikmelist meeskonda, teiste seas panevad oma teadmised proovile Koit Toome, Elina Born, Anne Veski, Karl-Erik Taukar jpt.

  Lõbusas meeleolus mälumängu avavad täna võistkonnad koosseisus Rauno Märks, Ithaka Maria ja Ivo Linna, kell vastu läheb tiim Kristjan Jõekalda, Merlyn Uusküla ja Ott Leplandiga. Vahekohtuniku ja saatejuhi rollis hoiab telemängu kontrolli all Roald Johannson.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!