• TasutaTV kaudu näed Eesti telekanaleid tasuta! Saatesoovitused saad siit: TV3 pealt alustavad “Kellapid”, Kanal 2 pealt..

  06. Oktoober 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  kkk_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Tõnis Lukas”

  Enam kui 60 miljonit eurot maksnud Eesti Rahva Muuseumi ERMi valmimist ja avamist varjutasid köögihanke ja Neitsi Maarja teemalised pealkirjad. Nüüd on rahvusmuuseum nädala jagu tegutsenud ja “Kahekõnel” on külas selle juht Tõnis Lukas. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  mi_v

  ETV, kell 22.10 – “MI”

  Richard Wagner põgeneb oma noorpõlves Riiast seal kogunenud võlgade tõttu. Nii sünnib teekond, mis inspireerib teda looma ooperit ”Lendav hollandlane”, mida lavastatakse Rahvusooperis Estonia. Septembri lõpus külastas Eestit Royal Philarmonic Orchestra Londonist, kes lisaks kontserdile annavad ülevaate sellest, kuidas tänapäeval muusikud majandavad.

  oleg_v

  ETV, kell 22.35 – “Oleg Pissarenko band. Päriselt”

  Oleg Pissarenko Band on unikaalse kooskõlaga kümneaastase koostöökogemusega Eesti tippmuusikute kooslus. Ansambli juht Oleg Pissarenko sündis Narvas Ukraina juurtega peres, õppis Tallinnas, elas ja õpetas viimased kümme aastat Tartus. Olegi muusika on rahu ja armastuse muusika. Tema harmooniad ja meloodiad puudutavad südant, aidates kuulajal enda parema poolega kontakti saada. Tema kontserdid on kui muusikalised rännakud sisemaailma. Nordea kontserdimaja suurel laval on koos Olegiga Raun Juurikas (klahvpillid), Mihkel Mälgand (bass ja kontrabass), Ahto Abner (löökriistad). Režissöör Erle Veber, produtsent Ruth Alaküla.

  meaas_v

  Kanal 2, kell 20.00 – “Meie aasta Austraalias”

  Andres ja Kristjan tahavad saada issi jälgedes dokumentalistideks ning teevad algust nüüd. Õnneks ei pea väikesed filmimehed majast kaugele minema, ei tule roomata mudas ega sulpida soos – loomad ja linnud tulevad ise lapsi uudistama. Filmimehel peab alati ka õnne olema – Kristjan püüab kinni muidu toriseva olekuga vombati naeratuse.

  suur_v

  UUS hooaeg! Kanal 2 kl 20.30 – “Suur komöödiaõhtu”

  Suur naljasaade alustab uute osadega! Kevadel erakordset publikumenu nautinud ja meelelahutus-auhindadega pärjatud show üllatab palju uue ja põnevaga. Küll aga püsib muutumatuna meie võrratu näitetrupp: Tõnis Niinemets, Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde ja kogu seda möllu juhtiv Tiit Sukk! Algab uus naljategelaste konkurss, aga kindlasti kohtume algavalgi hooajal Herbert Vingu, Suzi Vesiku, Mulliste külarahva ja paljude teiste vanade tuttavatega!

  kellapid_782

  UUS! TV3, kell 20 – “Kellapid”

  Mart Juure poolt loodud uue komöödiasarja avaosas läheb Mustamäe noormees Endel Kellap töövestlusele ning tema emale tuleb külla sõbranna. Tavaliselt alanud päev muutub aga ruttu ülimalt naljakaks sündmustejadaks. Stsenarist Mart Juur, režissöör Indrek Simm. Osades Ago Anderson, Raivo E. Tamm, Jan Uuspõld, Merle Palmiste, Kaisa Selde, Kait Kall.

  k782

  TV3, kell 20.30 – “Kättemaksukontor”

  Viis motiivi mõrvaks 1. Kui Rita Glaas läheb tervisejooksu tegema, kõlab tema majast lask. Ta jookseb tagasi ja avastab, et abikaasa Meelis on vahepeal enesetapu teinud. Ometi ei usu Meelise ema enesetapuversiooni ja palkab asja uurima detektiivid, et välja selgitada, kas tegu võis olla mõrvaga.

  e782

  TV3, kell 21.35 – “Evelin”

  Hädas kehakaaluga. Stuudios on naised, kellel on olnud tõsiseid probleeme ülekaaluga. Mida kujutab endast maovähendusoperatsioon, mille abil kaotas teleseriaalist „Ment“ tuntud Anna Jankelevits lühikese aja jooksul ligi 40-st üleliigset kilo? Milline dieet aga võimaldab saavutada samasuguseid tulemusi?

  kolm_1782

  TV3, kell 22.35 – “Kolmeraudne”

  Mihkel Raud usutleb uuenduskuuri läbinud Kolmeraudses nädala kuumimaid persoone ning pakub ka mõnusa annuse head kodumaist muusikat.

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!