• TasutaTV näitab jalgpalli MM ülekandeid ETV HD-s

  11. Juuni 2014

  WebNeljapäevast on jalgpallisõpradel võimalik ETV HD-kanalil vaadata maailmameistrivõistluste otseülekandeid Brasiiliast kvaliteetses HD-formaadis. Üliselge pildi ja heliga otseülekanded on Digilevi TasutaTV kaudu jälgitavad tasuta üle Eesti.

  Digilevi TasutaTV kannab populaarsete jalgpalli maailmameistrivõistluste ajal kogu ETV programmi üle HD-kvaliteedis kanalil ETV HD. HD-formaadis ülekannet näevad kõik tavaantenniga vastuvõetava vabalevi kanalite vaatajad, kellel on DVB-T2 digitüüneriga teler või digiboks. ETV HD jälgimiseks on vaja häälestada teler kanalile 497 (ETV HD). ETV HD kanali vaatamine on kõigile Digilevi TasutaTV kasutajatele tasuta ning kanali jälgmiseks pole vaja liituda ühegi teenusepakkujaga.

  Digilevi TasutaTV pakkuja AS Levira võrguteenuste divisjoni juhi Tarmo Osmani sõnul on meil hea meel, et me saame MM-i otseülekanded väga kvaliteetse heli ja pildiga vaatajateni tuua. „Jalgpall on Eesti kõige populaarsem spordiala ja HD-formaadis otseülekanded muudavad maailmameistrivõistluste jälgimise fännidele ja tugitoolisportlastele kindlasti nauditavamaks. Digilevi TasutaTV kaudu saavad võistluste otseülekandeid ETV HD-kanalil jälgida kõik Digilevi TasutaTV kasutajad, kas kodus, suvilas või sõprade juures,“ ütles Osman.

  Üle Eesti õhus leviv digitaalne televisioon annab võimaluse jälgida jalgpallivõistluste ülekandeid ja ka teisi programme olenemata asukohast. Kaasaegsed seadmed nagu USB-vastuvõtja, süle- või tahvelarvuti võimaldavad telekanaleid vaadata ka näiteks looduses, metsas või järve ääres, ilma elektri ja internetiühenduseta.

  Juhul kui ETV HD kanalit programmivalikus näha pole, on soovitatav teha oma teleris või digiboksis uus kanalite otsing. Juhiseid selleks saab seadme kasutusjuhendist. Televaatajad, kellel puudub HD-resolutsiooni ja DVB-T2 formaati toetav teler või digiboks, nimetatud kanalit ei näe.

  2014-Brazil-player-neymar-worldcup-2014-12312