Digilevi vaatamiseks vajalikud seadmed Archives - Digilevi HübriidTV | Digilevi HübriidTV
 • Minimaalsed nõuded vastuvõtuseadmetele?

  13. Aprill 2014

  Teler või digiboks peab sisaldama DVB-T või DVB-T2 digituunerit. Seda tähistab seadme spetsifikatsioonis viide DVB-T, mis tähendab maapealset digilevivõrku (T ehk „terrestrial“). DVB-T2 on uuem edastusstandard ja võimaldab vastu võtta DVB-T signaale. Kui Sul on DVB-T2 tuuneriga teler, siis saad meie MUX7 võrgus näha nii mitmeid kodumaiseid programme detailirikkas HD-kvaliteedis. […]

 • Kas ma pean ostma Digilevi vaatamiseks uue teleri?

  13. Aprill 2014

  Üldjuhul ei ole seda tarvis teha. Valdav osa kaasaegseid „õhukesi“ telereid (valmistatud 2010. aastal ja hiljem) sisaldavad juba digiboksi. Vajadusel tutvu toote kirjeldusega tootja ametlikul kodulehel või toote kasutusjuhendiga. Kui telekas digiboksi ei ole (s.t. teleril on vanust enam kui 10 aastat), siis soovitame siiski soetada Digilevi vaatamiseks uus teler. […]

 • Kuidas kontrollida, kas minu teler võimaldab Digilevi vastuvõttu?

  13. Aprill 2014

  Valdav osa kaasaegseid „õhukesi“ telereid (valmistatud 2008 aastal ja hiljem) sisaldavad juba digiboksi. Enamikel teleritel, mis valmistatud pärast 2010. aastat, on digiboks sisse ehitatud ning see kehtib reeglina kõikide nn õhukeste telerite puhul.

 • Kas vajan (alati) ka digiboksi?

  13. Aprill 2014

  Digiboks ei ole vajalik, kui teleris on sisseehitatud maapealse digitaaltelevisiooni vastuvõtu tuuner (DVB-T või DVB-T2).

 • Miks minu toaantenn teleri taga ei toimi?

  13. Aprill 2014

  Üheks võimalikuks probleemi kohaks võib olla asjaolu, et Teie toaantenn vajab lisatoidet, kuid Teie teler seda ei võimalda. Lahenduseks on eraldi juurde ostetav kaabel, mis ühendatakse teleri USB- pessa või millel on adapter vooluvõrku ühendamiseks.

 • Kui palju maksavad vastuvõtuseadmed – sobiv teler või digiboks?

  13. Aprill 2014

  Soovitame võimalusel ning interneti olemasolu korral osta teler, millel on internetiühendus ning mis on hübriidtelevisiooni standardiga ühilduv (HbbTV). See võimaldab tavaantenni ning internetti ühendatud teleri abiga hakata vaatama täiendavat sisu – Eesti kanalite järelvaadatavad saated ning võimalik, et ka täitsa uusi programme. Telerite hinnad algavad 150.- €, kuid soovitame konsulteerida […]

 • Kas Telia, STV, Home3 digiboks sobib Digilevi vastuvõtmiseks?

  13. Aprill 2014

  Ei sobi, sest nende operaatorite digiboksides kasutatakse teistsugust tehnoloogiat signaali edastamiseks-vastuvõtmiseks.

 • Kas minu Elisa (Starmani) boks sobib digilevi vastuvõtmiseks?

  13. Aprill 2014

  Elisa klassik üle õhu ehk endise ZuumTV vastuvõtuks sobiv digiboks võimaldab ka tavaresolutsioonis Digilevi kanalite vastuvõtmist. Elisa (Starmani) kaabeltelevisiooni digiboks Digilevi vastuvõtuks ei sobi!