• TV3 võrgumuudatuseni on jäänud loetud tunnid. Siit veel viimane lühispikker, mida teha selleks, et TV3 tava-antenniga vaadata pärast tänast!

  11. August 2015

  Ööl vastu homset (12.08) viiakse TV3 signaal mõnevõrra väiksemasse, Multiplex6 (MUX6) nimelisse võrku. Kõik, kes vaatavad telerit tavalise toa- või katuseantenni abil peavad pärast võrgumuudatust taastama teleri algseaded ja uuendama kanalid.

  Enne seda aga tasub vaadata allolevat tabelit ja seejärel oma antenni suunda – kas antenn on suunatud lähima TV3 signaali edastava MUX6 saatja suunas? Kui ei, siis suunake antenn lähima saatja suunas ja tehke telerile vajalikud toimingud. Võimalusel aidake ka lähikondseid! TV3 avaneb seejärel taas teleri 4. kanali alt. Ja veelkord: teisi vabalevikanaleid antud muudatus ei puuduta, nende leviala jääb samaks.

  sgk1

  Kogu vajaliku info leiad ka teleri 6. kanalilt, TasutaTV infokanalilt. Kui hätta jääd, helista meie kasutajatoele telefonil 680 4040 või kirjuta tasutatv@levira.ee

  NB! Neile, kes MUX6 testkanali pildi kätte on saanud: algseaded+kanaliuuendus tuleb teha ka teil, et TV3 signaal õige kanalinumbri alt jälle avaneks. Siit näed põhjalikumalt infot, kliki.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!