• TV3 võrgumuudatusest ja teleri algseadetest ning kanalite uuendamisest

  12. August 2015

  Püüame teha kõik mis võimalik, et võimalikult paljud tava-antenniga telerit vaatavad inimesed teaksid, et TV3 vaatamiseks tuleb tänasest taastada teleri või digiboksi tehaseseaded  (algseaded) ning seejärel kanalid uuendada.

  Meie kasutajatugi (tel 680 4040 või tasutatv@levira.ee) annab jõukohast nõu nii leviala kui eespoolmainitud protseduuri kohta, kuid me kahjuks ei saa teile anda üht ja toimivat spikrit sellest, kuidas siis vahetult oma teleri või digiboksi algseadeid ikkagi taastama peab.

  Põhjus on lihtne: liikvel on väga palju erinevaid bokse ja telereid ning et nende menüüd teineteisest erinevad, on võimatu üldistusi teha ja konkreetseid juhendeid anda, kuidas algseadeid taastada ning kanaleid uuendada.

  sgk1

  Soovitame Sul TV3 nägemiseks teha järgmist:

  1. Tutvu kõigepealt rahulikult TV3 võrguvahetuse teemalise infoga otse oma teleri 6. kanalil, TasutaTV infokanalil. Sealt leiad TV3 signaal edastavad saatjad, juhendi, kuidas antenn õigesti paigaldada ning palju muud vajalikku.

  2. Vaata, kuhu on suunatud su antenn ja vajadusel suuna see just TV3 signaali edastava saatja suunas. Tabeli leiad ka siit teksti kohalt.

  3. Nüüd taasta teleri või digiboksi tehaseseaded. Märkus: kui teler on vanem ja sellel on eraldi digiboks, siis tuleb mõistagi taastada ainult digiboksi algseaded. Valdavalt leiab algseadete taastamise toimingu teleri või digiboksi „seadete/settings” alt. Abi saad kindlasti teleri või digiboksi juhendist, kui sul see käepärast juhtub olema. Pärast tehaseseadete taastamist tuleb uuendada kanalid; sagedasti toimub see ühes reas koos algseadete uuendamisega. Kui TV3 signaal telerisse jõuab, näeb vaataja TV3 endisel, teleri 4. kanalil.

  kuues

  Kui signaal telerisse ei jõua, on põhjuseks kas see, et olemasolev antenn on kehva (eriti kui juhtute asuma nn levialapiiril) ja see vajab kas väljavahetamist võimsama vastu või siis tuleb olemasolev asetada kõrgemale vms, või siis ei levigi Sinuni enam TV3 signaal ja see kanal jääb tava-antenniga kättesaamatuks. Alati tasub üle küsida omakandi antennispetsialistilt, nimekirja neist leiad siit.

  Mis veel? Kahjuks segab neil päevil antenniga telepildi vastuvõttu palavate ilmade sage kaaslane ülilevi. Sellest on tingitud paljud võrguanomaaliad eilsest kuni ilmselt 16. augustini. Sellegipoolest, kannatlikku meelt teile ja edu teleri algseadete taastamisel. Loodetavasti leiate TV3 oma telerist taas üles!

  25
  Kliki ja hakka meie sõbraks!