• NB! TV3 signaal viidi öösel teise võrku, kanali nägemiseks tuleb taastada teleri algseaded ja uuendada kanalid

  12. August 2015

  tv3_edaspidi_banner
  Ööl vastu 12. augustit viidi TV3 signaal teise võrku (MUX6) ning kanali edaspidiseks nägemiseks tuleb kõikidel neil, kes vaatavad telerit tava-antenniga, taastada teleri või digiboksi tehaseseaded ning uuendada kanalid.

  Seejärel leiad TV3 samast kohast, kus ta ennegi asus.

  Kuna digibokse ja telereid on üksjagu erinevaid, ei ole paraku võimalik televaatajatele anda ühesugust spikrit sellest, kuidas tehaseseadeid taastada ning kanaleid uuendada. Kui juhend on kaotsi läinud ja ise asjaga hakkama ei saa, soovitame küsida nõu lähedastelt, sõpradelt või naabritelt. Teadke, et see on ühekordne tegevus ja teisi vabalevikanaleid antud muudatus ei mõjuta – need levivad endisel moel ja ulatuses. Fakt on aga see, et kui teised kanalid levivad 33 saatja jõul, siis TV3 levib 14 saatja kaudu, nii et on selge, et TV3 signaali ulatus väheneb. Ja muudatus puudutab neid, kes vaatavad telerit tava-antenniga.

  viljandi

  Kogu vajaliku info leiad ka teleri 6. kanalilt, TasutaTV infokanalilt. Kui hätta jääd, helista meie kasutajatoele telefonil 680 4040 või kirjuta tasutatv@levira.ee

  25
  Kliki ja hakka meie sõbraks!