• Vaata, mida näed lihtsa antenniga ja täitsa tasuta telekast täna õhtul. Kõik see on hübriidTV kaudu ka otse telerist tasuta järelvaadatav

  30. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  pealtn_v

  ETV, kell 20.05 – “Pealtnägija”

  Kas ehitusjärelevalve oli loll, pime või äraostetud – küsivad pered, kes sattusid oma kodude lõksu. Ehkki – vabandust väljenduse pärast – kinnisvarapornot tehakse tänapäeval vähem kui buumi ajal, kubisevad portaalid endiselt kuulutustest, kus müüdav objekt ei vasta tegelikult ehitus- või kasutusloale. Eriti traagiline on, kui seda märgatakse liiga hilja, mil vastutajad nelja tuule poole kadunud ning võimalikud kuriteod aegunud, nagu selle nädala “Pealtnägija” loos. Kuidas kaheksa peret ühel tänaval sellisesse lõksu sattusid ja kuidas sama saatust vältida, uurime kolmapäeval kell 20.05.

  foorum_v

  ETV, kell 21.40 – “Foorum”

  “Foorum” räägib seekord pagulaskriisist, Brüsseli sündmuste järelkajast ja sellest, kuidas see kõik meid siin Eestis puudutab. Stuudios on Marina Kaljurand, Ken-Marti Vaher, Martin Helme ja Peeter Ernits ning ekspertlauas Klen Jäärats ja Vahur Made. Saatejuht Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

  vi_v

  ETV, kell 22.40 – “Eesti lood: Viimane lend”

  Kristo õpib Kasari algkooli esimeses klassis. Nädala sees elab ta sealses õpilaskodus koos kahe õe ja vennaga. Laste ja õpetajate-kasvatajate vahel on tekkinud soojad suhted. Kevadeks otsustatakse aga kool koos õpilaskoduga sulgeda. Režissöör ja stsenarist Liis Lepik. Tootja Kultusfilm OÜ.

  naer_v

  ETV2, kell 21.40 – “Naerata ometi”

  Psühholoogiline draama lastekodulastest. Režissöör Leida Laius, kaaslavastaja ja peaoperaator Arvo Iho, stsenarist Marina Sheptunova, lavastuskunstnik Tõnu Virve, helilooja Lepo Sumera, toimetaja Lauri Kärk. Osades Monika Järv, Hendrik Toompere jr, Tauri Tallermaa, Katrin Tamleht, Kerttu Aaving, Edith-Helen Kuusk, Siiri Sisask, Evald Hermaküla, Maria Klenskaja, Helle Kuningas, Reet Paavel, Mari Lill, Evald Aavik, Rudolf Allabert jpt.

  onne_v

  ETV2, kell 21.35 – Iberofest esitleb: “Õnne saladus”

  Draama/romatiline komöödia. Santiago ja Eugenio on äripartnerid ning lapsepõlvesõbrad. Ent ühel päeval Eugenio kaob ja Santiago on valmis arvama halvimat. Ka Eugenio naise Lauraga kohtumine ei too selgust, vastupidi, Eugenio kadumine muutub üha enam müsteeriumiks. Kuid äri tahab ajamist ja ka Eugenio leidmiseks peavad Laura ja Santiago koos töötama. Nagu pusletükkidest hakkavad nad kokku laduma Eugenio taustalugu, ja üllatused ei lase kaua oodata. Kui varem oli Eugenio Santiagole otsekui peegel, siis nüüd juhatab tema kadumine kokku Santiago ja Laura – kohtumiste edenedes hakkavad nad paremini mõistma iseennast ning oma soove, seda, mis teeb õnnelikuks. Sarmikate näitlejatöödega meelt lahutav komöödia. Võimalus tutvuda Argentiina filmikunstiga.

  tytardega_v

  Kanal 2, kell 21.00 – “Tütardega metsikus looduses”

  Rännaku jooksul on Mart, Rute ja Ere tunda saanud tugevat vihma, metsikut tuult ja öiseid miinuskraade aga ka mõnusalt soojendavat päikesepaistet. Täna viib Mart tütred rabasse, kuid käepärastest vahenditest valmistatud räätsad ei pea sajakilose mehe ja raske seljakoti kaalule vastu ning lagunevad enne lõppu. Rabas kaotatud aja tõttu ei jõua rändurid planeeritud ööbimiskohta ja magada tuleb taaskord seal kus parasjagu võimalik. Tütarde õhtused isakallistused muutuvad aga iga päevaga pikemaks ja tugevamaks.

  pilvede_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Pilvede all”

  Maril tekivad Sandra ja Indreku suhtes kahtlused. Piret võtab vastu raske otsuse. Maimu püüab Erikut Andrese ees õigustada, kuid mees jääb oma plaanile kindlaks. Gunnar teeb Albertile etteheiteid ja püüab Sirjet ümber veenda.

  vvv782

  TV3, kell 21.00 – “Võimalik vaid Venemaal”

  Erisaadete tsükkel, milles toome vaatajani kõige hämmastavamad, jaburamad ja kurbnaljakamad kaadrid meie suure idanaabri juurest. Selline elu on võimalik vaid Venemaal!

   

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!