• Vaata, mis tuleb telekast õhtul: TasutaTV saatesoovitused saad siit! hübriidTV kasutajaile teadmiseks, et õhtul kl 20.30 on Delfi TV pealt korvpallimatš

  27. September 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  vabak_v

  ETV, kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  4. oktoobril tulevad Riigikohtus läbivaatamisele üle kahekümne omavalitsuse taotlused tunnistada haldusreformi seadus põhiseadusega vastuolus olevaks. Ikka veel vaieldakse ka selle üle, kas haldusreform toob kasu kohalikele elanikele. Kell aga tiksub ning selle aasta lõpus kukub omavalitsuste jaoks liitumiste tähtaeg. Stuudios väitlevad vandeadvokaadid Paul Varul ja Jüri Raidla. Samuti Rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakonna nõunik Sulev Valner, inimgeograaf ja OÜ Geomedia juhatuse esimees Rivo Noorkõiv, Järvakandi vallavanem Mart Järvik, Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus ning Surju vallavolikogu esimees ja Pärnumaa Kodukant eestvedaja Kadri-Aija Viik. Saadet juhib Urmas Vaino.

  kogutode_v

  ETV2, kell 20.05 – “Kogu tõde isiksuse kohta”

  Michael Mosley läheb avastama oma isiksuse ja käitumise tagamaid. On teada, et optimistid elavad pessimistidest kümme aastat kauem. Ent mis määrab inimese isiksuse ja kas seda on võimalik muuta? Filmi autor laseb end analüüsida psühholoogidel ja geneetikutel ning avastab enda üllatuseks, et oma mõistust, käitumist ja seega tervet elu on täiesti võimalik muuta.

  kimi_v

  ETV, kell 21.40 – “Kirjandusministeerium”

  “Kirjandusministeerium” alustab uut hooaega loominguga ja Loominguga, millest tuleb kirjandusminister Mart Juurele kõnelema Janika Kronberg. Raamatukujulisi ehteid näitab Tanel Veenre ja luuletuse loeb Rein Raud.

  voidu_v

  ETV2, kell 22.05 – “Võidujooks väljasuremisega”

  Oscari-võitja Louie Psihoyose (“Abajas – mere verine saladus”) dokumentaalfilm “Võidujooks väljasuremisega” on globaalne hädahüüe meie planeedi ja eri loomaliikide päästmiseks, sest teadlaste ennustuste kohaselt on selle sajandi lõpuks pool kõigist liikidest välja surnud. Psihoyos kogub kokku eri alade professionaalid, kes rändavad mööda maailma ja filmivad salakaameratega enneolematuid kaadreid ohustatud liikidest – eesmärgiks on paljastada salakaubitsejate tegevus. Näidatakse ka süsinikdioksiidi mõju liikide hävingule.

  parisw_v

  ETV2, kell 23.30 – “Nädalavahetus Pariisis”

  Roger Michelli romantiline film räägib armastuse otsimisest Pariisis. Laulatus on paljude armunud paaride jaoks kõige romantilisem ja pidulikum sündmus, mille järel minnakse veetma mesinädalaid, et olla vaid kahekesi ning nautida teineteisele pühendumist. Paljud noorpaarid otsustavad mesinädalad veeta just Pariisis, mida peetakse kõige romantilisemaks linnaks terves maailmas. See vapustav paik ei jäta kedagi ükskõikseks: lummav Eiffeli torn, kaunis Champs-Élysées, rohked kohvikud ja restoranid, hõrgud road ja veinid. Ka filmi “Nädalavahetus Pariisis” peategelased veetsid oma mesinädalad selles hurmavas linnas ja olid seal meeletult armunud ning õnnelikud, kuid järgnevate aastate jooksul viisid argimuredega pikitud päevad nende elust viimsegi romantika. Mõnikümmend aastat pärast pulmareisi otsustasid nad uuesti Pariisi sõita, et meenutada seal veedetud kaunist aega.

  padjaklubi_840x247_j

  TV3, kell 21.30 – “Padjaklubi”

  Jäälõhkujad. Kristina läheb elu esimesele pimekohtingule ning kutsub Laura ja Misha ennast turvama. Olukord aga väljub kontrolli alt ja kohtingust kujuneb Kristina jaoks piinlik katastroof. Mishale helistab pidevalt Harly ja tüdrukud kahtlustavad, et Misha pole oma tunnetest veel päriselt üle saanud. Maria on hädas emaga, kes on ta koduse elu pea peale pööranud. Laura sõbruneb Grettaga, kes meenutab talle tema enese varast noorust.

  chi_v

  Kanal 2, kell 22.30 – “Chicago tuletõrje”

  Päästeameti juht Borden satub kriitika alla, kui tema tehtud vale otsus põhjustab kodutu mehe surma. Olukord muutub veelgi keerulisemaks, kui Bordeni alluvad keelduvad tema kaitseks sõna võtmast. Politsei avaldab Caseyle üha suuremat survet, et ta uurija Voighti poja vastu ei tunnistaks.

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!