• Soovitus vabalevivaatajale: – ETV pealt tuleb täna mitu head saadet; ja kui otse ei näe, saad järele vaadata ikka hübriidTV kaudu

  11. Veebruar 2016

  kahekone_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Kahekõne: Irja Lutsar”

  Võõrriikide suursaatkonnad teevad seoses HIV levikuga Eestile tavatuid pöördumisi, Zika viirus hirmutab lapseootel naisi ja rändekriis ähvardab tuua Euroopasse juba kadunud haigused. “Kahekõnel” on külas Tartu ülikooli meditsiinilise mikrobioloogia ja viroloogia professor Irja Lutsar. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  ensv_v

  ETV, täna kell 20.30 – “ENSV Neitsitornis”

  Hooaja viimane osa, kus näitlejate Helene Vannari ja Argo Aadliga vestleb Kessnerite peresuhetest Rein Pakk.

  kapit_v

  ETV, täna kell 21.40 – “Kapital”

  Külm talv toob paljudele kõrged küttekulud. Inglased armastavad öelda, et säästetud penn on teenitud penn. Aga kui palju ja kuidas on üldse võimalik küttekuludelt kokku hoida?

  koju_v

  ETV, täna kell 22.40 – Muusikadokk “Kojutulek. 75 aastat Iisraeli Filharmoonia orkestrit”

  Mõni aasta tagasi tähistas Iisraeli Filharmoonia orkester oma 75. sünnipäeva. Asutatud 1936. aastal Palestiina juudi orkestrina, koondas see endasse noori andekaid muusikuid nii Euroopast kui ka Ameerikast ning on nüüdseks kasvanud üheks maailma hinnatumaks klassikalise muusika kollektiiviks. Võttes aluseks orkestri liikmete elulood, mälestused, arhiivikaadrid ja kontserdid, avab Janos Darvase film orkestri sündmusrikka ajaloo, mis heidab ühtlasi valgust juutide keerulisele saatusele 20. sajandil. 20. septembril annab Iisraeli Filharmooniline Orkester maestro Zubin Mehta juhatusel kontserdi ka Tallinnas.

  antenn

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  hbbtv

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!