• Väike ülevaatlik video: kuidas tasuta hübriidTV nutitelekas välja näeb ja mis osadest see koosneb?

  20. Oktoober 2016

  Milline näeb täna välja meie hübriidTV? Vaata videost ja tea, et ka Sinu teleris võib see platvorm peidus olla. Et seda näha, peab telekas olema ühendatud antenniga (ja vabalevikanalid peavad mõistagi välja otsitud olema) ning internetiga. Ja veel – ka nn HbbTV funktsioon peab olema aktiveeritud. Seda, millistel telekatel seda ning kuidas teha, näed video all nimekirjast.

  Küsimuste korral kirjuta meile tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  lgv
  2012. aasta ja uuemad LG nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Ühekordselt tuleb teleka seadete alt leida mõiste “HbbTV” ning see aktiveerida.

  sav
  Samsungi puhul algab hübriidTV tugi tänase seisuga 2014. aasta nutitelekatest. Samsung on lahendanud asja rakenduse kaudu – ühekordselt tuleb SmartHubi kaudu üles otsida HbbTV rakendus, see alla laadida ning aktiveerida. Kuidas rakendus leida, näed siit.

  pv
  2012. aasta ja uuemad Philipsi nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Reeglina leiab hübriidTV aktiveerimiseks vajaliku HbbTV funktsiooni üldseadete alt. Ühtlasi tasub enne või pärast aktiveerimist ka tarkvarauuendus teha.

  sov
  Ka Sony nutitelekad on hübriidTV võimelised alates 2012. aasta ja uuemate mudelite puhul (NB! väljaarvatud KDL-xxEXxxx seeria mudelid). hübriidTV vaatamiseks on tarvis menüüst leida “Digitaalsed seaded” ning aktiveerida selline mõiste nagu “Interaktiivse rakenduse häälestus”. Pärast toimingut ongi tegemist hübriidtelekaga.

  pav
  2013. aasta ja uuemad Panasonicu Smart Viera seeria telekad toetavad hübriidTV-d. Panasonicu puhul tuleb menüüst leida mõiste “Andmesideteenused” ning need aktiveerida.

  234
  2013. aasta ja uuemad Grundigi nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Vanematel aastakäikudel ainult kallima otsa toodetel. Grundigu puhul on hübriidTV sisselülitatud juba tehaseseadetega.

  jvv
  2015. aasta ja uuemad JVC V-seeria nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Vaikimisi sisselülitatud, kuid vajadusel saab aktiveerida süsteemi alt – sealt “Seaded” jne.

  Kui sa ei tea, mis aastakäigu telekaga on tegemist, kliki all pildile ja jäta meile teleka mudeli number, anname sulle teada. Mudeli numbri leiad teleka tagaküljelt või juhendist.

  kas782

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!