• Hea televaataja – siit näed, mis Sind täna õhtul vabalevikanalite pealt ootab! Ja et kõike korraga ei saa, soovitame muist järelvaadata hübriidTV kaudu

  20. Oktoober 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  sve_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Sven Sester”

  Eesti läheb uuele eelarveaastale vastu nigela majanduskasvu tingimustes, samal ajal aga närivad valitsuskoalitsiooni sisepinged. “Kahekõnel” on külas rahandusminister Sven Sester. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  mi_v

  ETV, kell 22.10 – “MI”

  Eestit külastab oma 85. eluaasta täitumisel üks maailma olulisemaid kaasaegseid heliloojaid Sofia Gubaidulina. Kutsume helilooja vestlusele, et rääkida tema ortodoksest maailmavaatest ja lähenemisest muusikale.

  leo_v

  ETV, kell 22.35 – “Leonard Bernstein. Suurem kui elu”

  Intervjuudega pikitud muusikadokk portreteerib legendaarset maestrot Leonard Bernsteini, kelle vaieldamatult värvikas olemus säras nii sügava muusikalise ande, ekstravagantsuse kui ka hingestatuse poolest. Selle mõjuka õpetaja, geniaalse dirigendi, suurepärase helilooja ja meisterliku klaverikunstniku suurejooneline stiil ning suhtlusladusus lummas tema õpilasi ja kogu Ameerika telepublikut, tehes temast nõnda riigi klassikalise muusika “suursaadiku” üle terve maailma.

  meaas_v

  Kanal 2, kell 20.00 – “Meie aasta Austraalias”

  Sydneyst mitte kaugel asub küla, kus elavad juba ammustest aegadest eestlased. Teeme juttu 103-aastase Oskariga ning ujume draakonijärves.

  suur_v

  Kanal 2 kl 20.30 – “Suur komöödiaõhtu”

  Täna ootab komöödiatähti muusikaline kondiproov! Millega üllatavad saare neiu Reet Pull, tantsukunn Kaupo-Peep, doktor Halpanen ja teised värvikad tegelased? Lisaks uudised Mulliste küla-elust, uued lõbusad sketshid ja üllatuskülalised! Osades Argo Aadli, Juss Haasma, Merle Palmiste, Tõnis Niinemets, Kaisa Selde, Mart Müürisepp ja Mirtel Pohla. Saadet juhib Tiit Sukk.

  kellapid_782

  TV3, kell 20 – “Kellapid”

  Perekond Kellapi Mustamäe korteril lasub kopsakas üürivõlg, mida ühistu üritab kätte saada. Samal ajal paljastab uuriv ajakirjandus massiivse elundiäri, mille teravik ohustab ka Kellapeid. Stsenarist Mart Juur, re˛issöör Indrek Simm. Osades Ago Anderson, Raivo E. Tamm, Peeter Oja, Jan Uuspõld, Kaisa Selde.

  k782

  TV3, kell 20.30 – “Kättemaksukontor”

  Müsteerium 1. Kättemaksukontor seab end sisse Metsamerre, et hakata lahti harutama salapärast minevikumüsteeriumi, mis on seotud Luna emaga. Juba esimesel ööl ründab detektiive ekskavaator ja Freya järeldab sellest, et nad on õigel teel. Järgmisel päeval saabub Metsamerre ka Mart Mesilane ja tal on midagi väga olulist südamel.

  e782

  TV3, kell 21.35 – “Evelin”

  Hädas kehakaaluga. Stuudios on naised, kellel on olnud tõsiseid probleeme ülekaaluga. Mida kujutab endast maovähendusoperatsioon, mille abil kaotas teleseriaalist „Ment“ tuntud Anna Jankelevits lühikese aja jooksul ligi 40-st üleliigset kilo? Milline dieet aga võimaldab saavutada samasuguseid tulemusi?

  kolm_1782

  TV3, kell 22.35 – “Kolmeraudne”

  Tänases “Kolmeraudses” teevad muusikat Liis Lemsalu ja Ott Lepland! Lisaks küsib Mihkel Raud riigikogu liikmelt Martin Helmelt ning Toomas Hendrik Ilvese kantseleid juhtinud Siim Raielt, kuidas peaks endine president Ärma talu rahastamise ümber lahvatanud skandaalis käituma.

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!