• Värske teleauditooriumi ülevaade: novembris vaadati vabalevikanaleid lausa 66% üldajast! Neid ja teisi Eesti suurimaid telekanaleid näed antenniga. Tasuta.

  07. Detsember 2015

  emornov

  Värsked andmed TNS Emorilt näitavad, et eestlased veetsid telerite ees 4 tundi ja 2 minutit (võrreldes oktoobriga 14 min kauem) ning mitte-eestlased 3 tundi ja 56 minutit päevas. Eestlastel jagunes telekanali jälgimiseks kulunud aeg esmajoones Kanal 2 (22.3%), ETV (21.9%) ja TV3 (17.4%) vahel ning mitte-eestlastel PBK (16.4%), NTV Mir’i (15.9%) ja RTR Planeta (13.1%) vahel.

  Kui liita suurimate vabalevikanalite vaatamisajale ka ETV2, ETV+ ning TallinnaTV osa, saame üldtulemuseks arvestatava 66.1%. Jah, täpselt nii populaarsed on eesti televaajate seas telekanalid, mis jõuavad iga eesti televaataja koju täiesti tasuta, piisab lihtsalt antennist 🙂

  Silmatorkavaid muutuseid oktoobri ja novembri statistikas ei ole. Üldarvestuses pakub stabiilselt Eesti vaadatuimat programmi Kanal 2, kellele järgnevad ETV ja TV3. Samas, just TV3 ja “Su nägu kõlab tuttavalt” oli nii oktoobris kui ka nüüd, novembris, Eesti vaadatuimaks telesaateks! Teiselt ja kolmandalt kohalt leiame seekord vastavalt ETV “Õnne 13” ja “Pealtnägija”.

  Üldpilt esikümnes muutus ETV ja Kanal 2 vahel tasakaalustatumaks: kui oktoobris oli TOP10-s lausa seitse Kanal2 saadet, siis nüüd on Kanal 2 saateid viis, järgneb ETV 4 saatega (väga tore, et kõik on kodumaised formaadid!) ja kõige tipust leiame mõistagi TV3 sügise hittsaatega “Su nägu kõlab tuttavalt”.

  fd
  Novembri vaadatuimad saated: TOP1 TV3 “Su nägu kõlab tuttavalt”, TOP2 ETV “Õnne 13” ja TOP3 ETV “Pealtnägija”.

  Teadmiseks, et vähemalt nelja vabalevikanalit saad täiesti tasuta ka järelvaadata ning seetõttu tabada rohkem sisu, kui pelgalt telekava järgi vaatamine võimaldaks (kattuvad saated saad kõik järele vaadata – sa ei jää neist ilma)! Seda, kuidas hübriidTV kaudu tasuta järelvaadata, raadiot kuulata, lisakanalid nautida jpm näha, näed siit.

  Sihtrühm: 4-aastased ja vanemad Eesti elanikud
  Periood: 01.11. – 30.11.2015
  Allikas: TNS Emor, Teleauditooriumi Mõõdikuuring

  Milliseks kujunes edetabel programmide siseselt, vaata Emori lehelt, kliki >>>
  Kliki ja hakka meie sõbraks!