• Värsked andmed: septembris vaatasid eestlased vabalevikanaleid lausa 64% üldajast!

  13. Oktoober 2015

  g1

  Värsked andmed kinnitavad, et vabalevikanalid, mille vaatamiseks TasutaTV kaudu ei ole tarvis sentigi maksta – sest piisab ju ainult antennist ja telerist – on eesti inimeste poolt jätkuvalt ülivaadatavad: 2015 a. septembris vaatasid Eesti elanikud televiisorit keskmiselt 3 tundi ja 24 minutit päevas.

  Eestlased veetsid telerite ees 3 tundi ja 27 minutit ning mitte-eestlased 3 tundi ja 17 minutit päevas. Eestlastel jagunes telekanali jälgimiseks kulunud aeg esmajoones ETV (23.3%), Kanal 2 (22.8%) ja TV3 (13.9%) vahel ning mitte-eestlastel PBK (17.1%), NTV Mir’i (15.8%) ja RTR Planeta (12.8%) vahel.

  Kui augustis oli vaadatuimaks Kanal 2, siis septembris vaadati kõige rohkem ETV-d. Tihedalt kannul oli Kanal 2 ja kolmandal kohal platseerus TV3. Kui aga vaadata kuu tulemusi saadete lõikes, siis on pall Kanal 2 kindlates kätes: lausa viis kõige vaadatuimat saadet olid Kanal 2 eetris! TOP5 siis “Kaks kanget Ameerikas”, “Pilvede all”, “Kodutunne”, “Nädalalõpp Kanal2-ga” ja “Naabriplika”.

  ETV on oma kuldse kolmikuga jagamas 6.-9. kohta vastavalt saadetega “Õnne 13”, “Pealtnägija” ja “Aktuaalne kaamera”. TV3 vaadatuim saade “Kättemaksukontor/14” asub 18. positsioonil.

  4
  Septembri vaadatuimad saated: muusika Kanal 2 kõrvadele – TOP1 “Kaks kanget Ameerikas”, TOP2 “Pilvede all” ja TOP3 “Kodutunne”.

  Mis jääb joone alla? Et septembris alanud telehooaeg tõstis ettearvatavalt vabalevikanalite üldvaatamisaega ning lausa 64% üldisest telerivaatamisajast veetsid eestlased septembris vabalevikanalite seltsis.

  Teadmiseks, et vähemalt nelja vabalevikanalit saad täiesti tasuta ka järelvaadata ning seetõttu tabada rohkem sisu, kui pelgalt telekava järgi vaatamine võimaldaks (kattuvad saated saad kõik järele vaadata – sa ei jää neist ilma)! Seda, kuidas hübriidTV kaudu tasuta järelvaadata, raadiot kuulata, lisakanalid nautida jpm näha, näed siit.

  Sihtrühm: 4-aastased ja vanemad Eesti elanikud
  Periood: 01.09. – 30.09.2015
  Allikas: TNS Emor, Teleauditooriumi Mõõdikuuring

  Milliseks kujunes edetabel programmide siseselt, vaata Emori lehelt, kliki >>>
  Kliki ja hakka meie sõbraks!