• Võta teadmiseks ja proovi õhtul järele: siit näed 3 lihtsat nippi igale hübriidTV kasutajale. hübriidTV-d näed, kui ühendad nutiteleri antenni ja netiga

  27. Aprill 2016

  Kui Sina oled üks neist, kel on kodus nutiteler ja internet, siis tea, et saaksid oma telekast ka tasuta telekanaleid ning hübriidTV-d näha. Nii saad Eesti suurimate telekanalite tasuta järelvaatamise, Delfi TV otseülekanded, tele- ja raadiokavad, 23 raadiot ja veel mitmeid häid asju näha hästi mugavalt, otse telekast, teleka puldi värviliste nuppude kaudu.

  Siit kolm lihtsat nippi, mida iga hübriidifänn võiks oma käega ära proovida:

  n1_v

  Jah, kui kuulad raadiot, vajuta puldi kollasele nupule: saad kena ja kevadise taustapildi oma tuppa – hea küllatulnutelegi näidata! Kui aga vajutad raadioid kuulates sinisele, läheb ekraan mustaks – see on ekraanisäästja, mis aitab sul voolu kokku hoida.

  n2_v

  Vali telekavad, liigu telekavas olevale filmile ja vajuta OK. Näed detailset sisututvustust, kus kirjas kõik filmi põhilised andmed, sünopsisest režissööri ja osatäitjateni. Aga seal on ka IMDB skoor, mis filmisõpradele nii üht koma teist võib öelda. Proovi järele!

  nipp3_v

  Jah, võib-olla oledki juba proovinud, sest see on väärt võimalus: ETV, ETV2, Kanal 2 ja TV3 hübriidTV avamenüü (vajuta punast, et seda näha) seest leiad nüüd võimaluse vaadata kümmet viimast järelvaatamisse lisatud saadet, ilma et taustal toimuv katkestatud saaks. Nimetagem seda õngitsemiseks. Me teame – lastele see meeldiks, sest nii ETV kui TV3 menüüs on lastesaated sel moel eraldi välja toodud. Aga ka kõik viimased 10 lisantunut on väljas. Vaata järele.

  Seega, ühenda oma telekas ka internetiga – nii saad tasuta järelvaatamise, Delfi TV jne >

  kolmik

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!