• Mida näed vabalevikanalite ekraanilt täna? Vaata TasutaTV saatesoovitusi ja tea, et hübriidTV kaudu tuleb õhtul ka mitu spordiülekannet

  28. Aprill 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  dieet_v

  ETV2, kell 20.00 – “Šokolaadidieet”

  Meile reklaamitakse iga päev uusi dieete ja toidulisandeid, mis tõotavad kiiret ning püsivat kaalulangust, kuid väga vähesed annavad tulemusi. Ometi on meetodid justkui teaduslikult tõendatud ja saanud juhtivate ekspertide heakskiidu. Kui neist kasu pole, peaks see olema kaalulangetaja enda süü. Kuid kas ikka on? Diana Löbl ja Peter Onnecken avastavad, et kaalulangetustööstus tellib süstemaatiliselt oma toodetele soodsaid teadusuuringuid, ning mõtlevad välja ka oma absurdse dieedi, et vaadata, mis saab. See on šokolaadidieet…

  syyd_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Süüdistajad”

  Mitte kunagi pole Eesti prokurörid lasknud kaameraid endale nii lähedale, kui uues kodumaises dokumentaalsarjas „Süüdistajad“. Krimisarja “Kuum jälg” tegijad tõid Kanal 2 ekraanile esimese osa uuest sarjast, mis jälgib pea 30 Eesti prokuröri tööd läbi eriti keeruliste juhtumite.

  a2782

  TV3, kell 20.00 – “Armastuse laul”

  Tänases saates räägivad kaheksa inimest enda jaoks olulistest inimestest ja tänavad neid ühe ilusa lauluga. Toome teieni loo naisest, kes oli vaid 9-aastane, kui hakkas hoolitsema oma vastsündinud õetütre eest. Tänaseks on neist saanud lahutamatud sõbrannad. Näeme, kuidas kangapoest võib soovitud kanga asemel hoopis elu armastuse leida. Stuudios on saatejuhid Saara Kadak ja Tanel Padar, Armastuse Orkester koos Jüri Pootsmanni ja Liisi Koiksoniga ning erikülalistena laulavad Maarja-Liis Ilus ja Tõnis Mägi.

  aju4_v

  ETV, kell 20.30 – “Ajujaht”

  Seitse meeskonda võistlevad 60 000 eurose auhinnafondi nimel. Lisaks pidevale tööle oma idufirma kallal tuleb lahendada ka erinevaid ülesandeid. Täna ootab neid ees käik reklaamifirmasse. Mis seal täpsemalt toimub, selgub peagi! Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Susan Luitsalu-Miil, produtsent Hannela Lippus.

  suurkk_v

  ETV2, kell 20.00 – “Suur komöödiaõhtu”

  Sel neljapäeval tuleb karakteritel tegemist teha lauludiiva Anne Veskiga.

  kmk782

  TV3, kell 21.30 – “Kättemaksukontor”

  Üliinimene 2. Salapärane Guy Fawkes on saanud Luna ja Tiidu oma mõju alla. Sarimõrvari käigud on aga nii leidlikud, et Freyale hakkab tunduma nagu oleks tegu üliinimesega. Ometi suudab ta mõrvari tabada, kuid tollel on varuks veelgi üllatusi. Kättemaksukontorist tuleb Fridat otsima üks ammune tuttav Tartust.

  kon1_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Tiiu Aro”

  Sel nädalal tähistatakse ka Eestis maailma terviseorganisatsiooni WHO algatusel vaktsineerimisnädalat. Seda tehakse olukorras, kus vaktsineerimisskeptitsism, libaravi ja suisa kahjulikud uskumused kipuvad interneti vahendusel üha enam levima. ”Kahekõnel” on külas terviseameti peadirektor Tiiu Aro. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!