• Hea vabalevivaataja! Siit Sulle valik vaatamissoovitusi tänaseks. Kõike seda näed tasuta: ühenda telekas antenniga ja otsi välja vabalevikanalid

  07. Juuli 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  e782

  ETV 21.35 – Jalgpalli II poolfinaal, Prantsusmaa – Saksamaa

  Ülekannet kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Indrek Zelinski, stuudiovestlust juhib Alvar Tiisler.

  tapsus_v

  ETV2, kell 20.00 – “Täpsus – kõigi asjade mõõt”

  Mõõtmise lugu on sama vana kui inimkond. Täis anekdootlikke lugusid minevikust, uusimat teadust ja jahmatavaid avastusi moodsast maailmast, on see kolmeosaline film põnev rännak mõõtühikute maailma – nende kasutuselevõtust ning arengust, alates sõrmenukkidel lugemisest kuni avakosmose mõõtmiseni välja.

  liba_v

  ETV2, kell 21.30 – “Libahundi needus”

  Noor näitlejanna hakkab mängima ”Libahundis” Tiinat. Teatris aga kummitab, proovidel lasub needus, mänguverest saab päris veri… Näitlejanna hakkab uurima kummituslugu, mis viib teda ajas tagasi vanade teatrilegendide ja intriigide juurde. Koomiline mõrvamüsteerium kulgeb läbi kolme erineva ajastu – aastad 1911, 1954 ja 2005 Vanemuise teatris. Peaosas Katariina Lauk, stsenaristid Ilmar Raag, Rainer Sarnet, Margus Kasterpalu, operaator Janno-Hans Arro, režissöör Rainer Sarnet. Tootjad Eesti Televisioon ja Shop of Dreams.

  maria_v (2)

  UUS! Kanal 2, kell 17 – “Lihtsalt Maria”

  Täna algab Mehhiko seriaal Mariast. Maria on ilus ja õilis, aga harimatu neiu, kes on sunnitud oma kodukülast lahkuma. Kohtumine rikka tudengi Alejandro Rivapalacio Landaga (Jose Ron, “Itaalia pruut”) muudab ta elu igaveseks. Maria peab palju vaeva nägema, et elus kuhugi jõuda, kuid õnneks toetab teda õpetaja Cristobal Cervantes. Kas Maria pingutused kannavad vilja ja leiab ta lõpuks ka tõelise armastuse? Soovitame seriaalisõltlastele.

  dila_v

  UUS! Kanal 2, kell 18 – “Kaunis Dila”

  Veel üks romantiline seriaal algab täna Kanal 2 pealt: Istanbuli neiu Dila abiellub rikka maaomaniku poja Ihsaniga. Noorpaar plaanib pulmareisi, kuid enne seda peab Ihsan aitama isal müüa üks oma maatükkidest naaber Rizale. Ihsani vend Azer on aga tehingu vastu ja püüab seda takistada.

  koogis_ramseyga_782

  TV3, kell 17.55 – “Köögis Gordon Ramsayga”

  Gordoni restorani tuleb külla koomik ja näitleja Ricky Gervais.

  Suvesangarid_782

  TV3, kell 21.30 – “Suvesangarid”

  Suvesangarid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja lõbus retk suviselt kaunil Eestimaal. Nagu ikka, kohtutakse teel huvitavate inimeste, põnevate lugude ja pööraste eksperimentidega.

  soovid

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!