• Kas oled mõelnud, et lastetoas võiks olla telekas, mis näitab kõike kodumaist ja põhilist, pakub järelvaatamist jms, kuid ei maksa midagi? Meie pakume lahendust!

  10. August 2016

  l782

  Kas oled mõelnud, et su laste toas võiks olla telekas, mis näitaks kõike põhilist, kuid ei nõuaks täiendavat vaatamiskoha lepingut, kaablite vedamist või muud lisakulu? Tea, et meie TasutaTV ja hübriidTV näol on Sul selline võimalus täiesti olemas ja suure tõenäosusega sobib ka sulle ekstrahästi! Kuidas nii?

  Sellepärast, et:

  > TasutaTV toob tuppa Eesti vaadatumad telekanalid (ERR-i kanalid, Kanal 2, TV3, TTV);
  > TasutaTV-d saab üldjuhul linnades näha soodsa ja väikese toaantenniga* ;
  > TasutaTV-ga ühendatud telekaid võib kodus olla piiramatu arv;
  > TasutaTV ei nõua liitumist ega maksa Sulle sentigi!

  Kui laps tahab lastesaateid järelvaadata, siis ka see on täitsa võimalik, kui Sul on tegemist nutitelekaga, mis ühendatud lisaks antennile ka internetiga. Nii saab laps ühe puldiga ja väga ülevaatlikult otse telekast hübriidTV kaudu järelvaadata kõike seda, mida ERR-i või TV3 kanalitelt lastele on vaatamiseks välja pannud. Lisaks näeb ka otsepilti Eesti loodusest, saab näha Delfi TV otseülekandeid, telekava ja palju muud.

  * Toa-antenn toimib meie saatjatest 5-15km raadiuses, nt Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Viljandis jm, vaata lähemalt siit.

  Kui Sul tekkis nüüd küsimus antenni, teleka, levi vms kohta, ära kahtle, võta meiega ühendust – kirjuta tasutatv@levira.ee või helista meile telefonil 680 4040!

  lastes

  Aga kas mina näeksin hübriidTV-d? Kliki siia või pildile ja anname Sulle teada >

  kas782
  Kliki ja hakka meie sõbraks!