Sisesta oma aadress ja vaata, kus asub Sulle lähim vabalevikanaleid edastav Digilevi saatja. Suuna antenn sellele ja vaata telekat tasuta!

Kui ühendad teleka antenniga ja teed kanaliotsingu, leiad ETV, ETV2, ETV+, Kanal 2 ja France 24, mida Digilevi nime all edastatakse. Selleks, et antenn signaali üle õhu kätte saaks, tuleb see pöörata õigesse suunda – lähima Digilevi saatja peale. Teadma peab ka, et sõltuvalt lähima saatja nn polarisatsioonist tuleb antenni keerata nõnda, et selle harud jääksid maaga kas horisontaalselt või vertikaalselt (vt joonis all).

Sisesta kaardi alla oma aadress – nii näed, kui kaugele jääb sinust meie lähim saatja ning kuidas paigaldada antenn. Kui teed kõik õigesti, leiad Eesti vabalevikanalid üles! Tea, et MUX1 põhivõrgus levivad ETV, ETV2 ja Tallinna TV; MUX6 võrgus aga ETV+ ja France24 signaal. Kaardil on need erinevat värvi, vt legend kaardi all. MUX6 võrgu leviküsimuste korral vaata ka siia või võta ühendust.

asd
  • MUX1 ja MUX6 võrk
  • Ainult MUX1 võrk
  • Vertikaalne antenni paigaldus
  • Horisontaalne antenni paigaldus

Kaks teadmist lõpetuseks: esiteks, toa-antennist piisab saatjate läheduses (max 15km, palju sõltub maastikust); kaugemal on tarvis väliantenni. Teiseks, digiboksi ei ole tarvis, kui su telekas on ostetud 2010. aastal või hiljem. Digiboksi on tarvis 6 aastat ja veel vanemate telekate puhul, mis ei ole varustatud DVB-T või T2 tüüneriga. Kui ühendad nutiteleka lisaks antennile ka internetiga, saad juurde kanalite tasuta järelvaatamise, mitmed lisakanalid ja teenused. Vaata lähemalt siit.

Küsimuste korral kirjuta digilevi@levira.com või helista 680 4040.