• Mida head näed vabalevikanalitest täna? Saatesoovitused leiad siit, ning kui Sul on ka hübriidTV, näed Delfi pealt kl 20 dokfilmi “Meeskond”

  02. August 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  bra3_v

  ETV, kell 18.45 – “Brasiilia. Looduslugu”

  Mõõtmatul rohumaal möllavad metsikud tormid ja raevukad tulekahjud. Siinse toiduahela tipus asub pikajalgne lakkhunt, kes toitub pool aastat puuviljast, ent teise poole kütib putukaid ja närilisi. Suur-sipelgaõgijad kisuvad tükkideks tugevaid termiidipesi ja otsivad vastseid. Kaljunukkidel elutsevad kaputsiinahvid purustavad palmipuuvilju nagu haamri ja alasiga.

  em4_v

  ETV 20.30 – “Eesti mäng”

  Täna on teie ees näitleja Silver Kaljula, modellisaate võitja Kätlin Hallik ja muusik Kristjan Kannukene. Saatejuht Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.

  leg_v

  ETV2, kell 22.00 – Dokfilm “Legend sõdalasest”

  Corey Lee film Frank Leest, kes on oma paljudele õpilastele ja austajatele võitluskunstide kehastus. Kõige kõrgemasse tippu tõusnud mees on oma rolliga rahul, kuid vähemalt üks inimene ihkab vaadata superkangelase maski taha: tema poeg Corey. Tänavavõitleja ja tunnustatud treeneri staatuse tõttu on Frank hoidnud oma pojaga emotsionaalset distantsi. Nüüd on noorem Lee neljakümnendates eluaastates ja ise lapsevanem, ning tahab oma kuulsale isale lähemale pääseda. Selleks tuleb tal siseneda Franki maailma, kus valitsevad võitlusreeglid.

  paljak22

  Kanal 2, kell 21.30 – “Paljastatud: Venemaa dopingusaladused”

  Tele-esilinastus! Aasta tagasi vallandas saksa dokumentaalfilm ”Venemaa dopingusaladused“, mida ka Kanal 2 tollal näitas, rahvusvahelise skandaali. Just seal paljastati esmakordselt Venemaa sportlaste massiline dopingu kasutamine, mida on lausa riiklikul tasandil soositud ja organiseeritud. Samade teleajakirjanike värske uurimus toob päevavalgele uusi rabavaid fakte ja kummutab Venemaa spordijuhtide jultunud valed.

  koogis_ramseyga_782

  TV3, kell 17.55 – “Köögis Gordon Ramsayga”

  Seekordne võistlus käib kahe Tai restorani vahel.

  Suvesangarid_782

  TV3, kell 21.30 – “Suvesangarid”

  Suvesangarid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja lõbus retk suviselt kaunil Eestimaal. Nagu ikka, kohtutakse teel huvitavate inimeste, põnevate lugude ja pööraste eksperimentidega.

  mkond

  Delfi TV L!VE, kell 20.00 – Dokfilm “Meeskond”

  Täna algusega kell 20 näitab Delfi TV ühekordselt vastvalminud dokumentaalfilmi “Meeskond”, mis räägib Eesti korvpallikoondise osalemisest EM-finaalturniiril Riias mullu suvel. Täpselt samal ajal esilinastub film valitud kutsututele ka Tallinnas Mustamäel Apollo Kinos. Alates 4. augustist on film Apollo kinodes nähtav kõikidele külastajatele. Film “Meeskond” on lugu Eesti koondise ettevalmistustest, treeningutest, teekonnast, sisepingetest, võidurõõmust ja kaotusvalust. Riias peetud EM-i alagrupiturniiri on meie spordiajakirjandus nimetanud viimase kümnendi suurimaks spordisündmuseks, mille tõestuseks oli tuhandete Eesti fännide kohalolek Läti pealinnas. Lisaks treeneritele ja sportlastele saavad filmis sõna ka värvikad fännid.

  “Meeskond” on rahvusvaheliselt tunnustatud muusikavideode režissöör Hindrek “Masa” Maasiku filmidebüüt. Masa on ka koos Jevgeni Bõstroviga üks filmi operaatoritest. Filmi valmimist toetasid Utilitas, Delfi ja Eesti korvpalliliit. Tootjateks Maria Avdjuško ja Pille Rünk.

  Delfit näed telekast, kui ühendad selle lisaks antennile ka internetiga. 

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!