• Mida huvitavat näed Eesti vabalevikanalite programmist täna õhtul? Meie saatesoovitused leiad siit

  28. Juuni 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  koduika_v

  Uus sari! ETV 21.30 – “Koduigatsus”

  1953. aastal seilab Sarah Adamas pärast 20-aastast eemalolekut koju Austraaliasse. Mitmes sõjas põetajana töötanud ja traagiliselt mehe kaotanud naine loodab rajada endale Austraaliasse oma kodu ja eluga tasapisi edasi minna. Juba laeval tutvub ta jõuka Bligh’de perekonnaga ning satub tahtmatult nende saladuste tunnistajaks. Kui pere nooremad liikmed püüavad Sarah’t igati aidata, siia perekonnapea, võimukas matriarh, on kõigeks valmis, et tülikast tunnistajast vabaneda. 1. osas: Teel Austraaliasse palgatakse Sarah Adams põetama Elizabeth Bligh’d. Kui Sarah on päästnud Elizabethi pojapoja Jamesi elu, lubab ta enesetapukatsest vaikida. Ent kui Sarah tahab tulla Ivernessi haiglasse tööle, paneb Elizabeth kogu mõjuvõimu mängu, et Sarah’t takistada.

  ikkagi_v

  ETV2, kell 22.00 – Dokfilm “Ikkagi armastus”

  Kui 30-aastane Uruguai režissöör Guzman Garcia otsustas teha filmi armastusest, alustas ta vanemate inimeste tantsuõhtust ühes Montevideo baaris. Ta eeldas, et kuna neil inimestel on elukogemusi, teavad nad, mis on armastus. Ta kogus 11 lugu, kuid avastas, et ka vanemas eas on armastust raske mõista. Kõik lood on ainulaadsed, kuid kõigist võib teha järelduse, et armastus võib olla keeruline, aga see ei tähenda veel, et see ei ole armastus.

  heard_v

  ETV2, 20.00 – “Kirjanduse aeg: Donna Leon ja Jason Goodwin”

  Vestlusõhtul kohtuvad ameerika krimikirjanik Donna Leon, kes on juba rohkem kui veerand sajandit elanud Veneetsias ja inglise krimikirjanik Jason Goodwin. Režissöör Elo Selirand, produtsent Kadi Priske.

  armastuse_voim_argipaeviti_782

  TV3, kell 16.55 – “Armastuse võim”

  Sari kahest rivaalitsevast perekonnast. Kahe eduka perekonna vastasseis sai alguse aastate eest, kui Arturo Montenegro ja Eladio Gómez Luna armusid mõlemad kaunisse Juliasse. Julia abiellus Eladioga ja lootis, et õpib ajapikku meest armastama. Kuigi väliselt tundub, et Eladiol on kõik olemas – raha, võim ja armastatud naine – on nende abielu õnnetu, sest Julia ei suuda tema tunnetele vastata ja kannatab seetõttu mehe väärkohtlemist. Julia ainus lohutus on nende poeg David, kes on oma isa täielik vastand. Ühel päeval kohtuvad Arturo ja Julia taas ja mõistavad, et nende tunded teineteise vastu ei ole muutunud.

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!