• Hea vabalevivaataja! Siit leiad suviselt kerged saatesoovitused tänaseks

  29. Juuni 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  poori_v

  Uus! ETV 21.35 – “Pöörijoon”

  “Pöörijoon” on võimalus keset nädalat küsida, mis on õige, mis mitte. See on lähtekoht asisteks intervjuudeks ja lähivaatlusteks. Indrek Treufeldti ja Taavi Eilati juhitud saated toimuvad tähendusega paikades.

  tantsi_v

  ETV2, kell 20.00 – Dokfilm “Tantsi mulle”

  Taanist on tulnud palju maailmaklassi võistlustantsijaid. Tippujõudmiseks läheb vaja õiget partnerit, kuid nii väikesel maal nagu Taani on neid raske leida. Viimastel aastatel on hakatud sisse tooma üha rohkem tantsijaid Venemaalt ja teistest Ida-Euroopa riikidest. Katrine Philpi dokumentaalfilm ”Tantsi mulle” jutustab 15-aastasest vene poisist Jegorist, kes sõidab Taani selleks, et tantsida seal 14-aastase Miega ja püüda nende ühist unistust. Jegori elu täidavad suured lootused, üksindus, kultuurilised raskused ja pidev saavutusvajadus.

  yhis_v

  ETV2, kell 21.00 – “Ühisvõte”

  Meelelahutuslik saade, mis räägib kodanikuühiskonnast. Teemadena tulevad vaatluse alla vabaühenduste omatulu teenimine, mõju ja vabatahtlik töö. Oma arvamusi ja kogemusi jagavad mittetulundusühingud – Juula külaselts, Pane oma meeled proovile ja YFU Eesti. Kodanikuühiskonna üle mõtisklevad jurist ja poliitikaekspert Alari Rammo ning siseminister Hanno Pevkur. Viktoriinis osalevad ettevõtja Margit Härma ja saatejuht Urmas Vaino. Saates astuvad üles ka Ilmar Raag, Marko Reikop, Jürgen Ligi, Aleksei Turovski, Juhan Kivirähk ning teised tuntud ja tegusad inimesed. Saade valmis 2015. aasta Arvamusfestivalil SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse Ühisnädala projekti raames. Saate tegijad on vabatahtlikud, keda juhendasid Anu Välba (ERR) ja Mikk Rand (Kinobuss).

  holy_v

  ETV2, kell 21.30 – “Holy Motors”

  Žanripiire pahupidi pöörav draama. Filmikunsti tour de force. Mõistatuslik tegelane Oscar sõidab limusiiniga ühelt kohtumiselt teisele, vahetades vahepeal kostüümi ja grimmi ning kehastudes üha uuteks tegelasteks: vanaeideks, rikkaks surivoodil lebavaks vanahärraks, külmavereliseks tapjaks, asotsiaaliks jne. Oscari kohtumised on trehvamised elu endaga, mäng sekkub tegelikkusse ja saab selleks, tegelikkus saab omakorda mänguks, aga küsimus, kes on Oscar, jääb vastuseta.

  koogis_ramseyga_782

  TV3, E-R kell 18 – “Köögis Gordon Ramsayga”

  Täna tuleb restorani sööma Denise Van Outen. James May osaleb Gordoniga koos retseptivõistlusel

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!