• Mida näeb Eesti vabalevikanalite ekraanilt täna õhtul? Vaata TasutaTV saatesoovitusi ja tea, et hübriidTV abil saad neid järelvaadata siis, kui soovid

  25. Aprill 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  tsorn_v

  ETV, kell 22.10 – “Tšornobõl – 30 aastat hiljem”

  On üldteada, et Tšornobõli tuumajaam plahvatas 26. aprillil 1986. aastal ja selle hukatuslikud tagajärjed annavad tunda ka 30 aastat hiljem. Kuid alles aastate möödudes on selgunud, mis tol päeval täpselt juhtus. Vähesed teavad, et iroonilisel kombel vallandas õnnetuse just tehniliste protsesside täiustamiseks mõeldud katse. Miks ei suutnud ka parima väljaõppega insenerid katastroofi ära hoida?

  kodu_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Kodutunne”

  Hummuli vallas elavad Ain ja Karin koos oma nelja pojaga. Nende pisipoeg Indrek vajas mõne aasta eest elupäästvat operatsiooni välismaal. Kõik läks hästi ja noor pere elab nüüd teadmisega, et kui tervis on korras, pole miski siin elus võimatu. Ka mitte 15 aastat tühjana seisnud maamaja taastamine. Kodutunne läks neile appi pesuruumi ja veevärki ehitama.

  ehth782

  TV3, kell 21.35 – “Eesti halvim autojuht”

  Seitsmendas saates saavad osalised ülesandeks pakkida reisivarustus ja jõuda õigeaegselt praamile. Kiirustamisel on üllatavad tagajärjed. Kes hakkab arutult lõhkuma, kes kaotab ohutunde, kes säilitab külma närvi? Näeme kuidas sobivad kokku halvad teeolud ja halvad autojuhid ning kui suur roll võib selle kõige juures olla kaassõitjal.

  meieie_v

  ETV, kell 20.35 – “Meie inimesed: Eve ja Mirja”

  Mirja on endine matemaatika õpetaja ja tänane lambakasvataja. Eve on maailmarändur ja käivitaja. Tänaseks on ka tema lambakasvataja. Naiste duot täiendab poeg/vend Madis ja hulk vabatahtlikke, kes oma töökäed võõra talu hüvanguks tööle panevad. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

  ptr_v

  ETV2, kell 21.35 – “Plekktrumm: Kristiina Poska”

  “Plekktrumm” lõpetab oma hooaja külalisega Berliinist, kes meie kutsel saabub Tallinnasse vaid üheks õhtuks. Teel maailma tippu jagab oma mõtteid dirigent Kristiina Poska. Saatejuht Joonas Hellerma.

  marvin_v

  ETV2, kell 22.20 – “Marvini aedade kuningas”

  Rež: Bob Rafelson, os: Jack Nicholson, Bruce Dern. 1970. aastal esilinastunud ja Oscarile kandideerinud draamast “Viis kerget lugu” sai alguse lavastaja Bob Rafelsoni ning näitleja Jack Nicholsoni 25 aastat kestnud Hollywoodi edulugu. Filmide populaarsuse taga nähti eelkõige ajaga kaasaskäivaid Nicholsoni oivalisi karakterilahendusi, mis olid justkui uurimused katkise inimhinge erinevatest tahkudest. 1972. aastal valminud “Marvini aedade kuningas” oli samuti üks selliseid, kus Rafelson lasi Nicholsonil särada pigem antikangelasena, kelle sarm väljendub eelkõige tema haavatavuses. Nicholson kehastab teoses raadiosaatejuht Davidit, kes püüab päästa oma just mitte kõige taibukamat venda Jasoni (Bruce Dern) suurtest jamadest, mille too on endale kaela tõmmanud ebaõnnestunud kinnisvaraäriga.

  naabriplika_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Naabriplika”

  Ühel heal päeval reostuvad ausate esnalaste postkastid reklaamiga. Autojaht on alanud, kuid kahjuks peitub lahenduse võti pealinnas. Paavel poleks Paavel, kui ta Esna inimesi Tallinnasse ei viiks ja neile seda püha linna lähemalt ei tutvustaks. Tallinn aga paneb pea pöörlema ka kogenud kristlasel Viktor Koosaarel. Koos Mihhailovaga leiavad nad lahenduse religioosse puhastumise probleemile. Napsitralle ootavad aga linnas tõotatud õllevaatide asemel mõistmatus ja muutunud olud.


  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!