• Mida näeb vabalevivaataja telekast täna õhtul? Kui Sinu teler on ühendatud ka internetiga, näed Delfi TV pealt kaht otseülekannet

  14. Aprill 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  ajuj_v

  ETV, kell 20.30 – “Ajujaht”

  Eelmises saates nägime, kuidas sajast edasipääsenust sai kolmkümmend. Täna selgub neist omakorda seitse parimat. Võistlus on huvitav ja kaasakiskuv, aga samas ka karm ning konkreetne, sest otsused, mis tuleb langetada, on rasked. Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Susan Luitsalu-Miil, produtsent Hannela Lippus.

  kkoner_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Erik Moora”

  Erik Moora on politoloog, üks ajudest populaarse “Tujurikkuja” taga ning nüüd ka Eesti Ekspressi peatoimetaja. Meediast ja Eesti poliitikast räägime Mooraga “Kahekõnes” sel neljapäeval. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  taevasse_v

  ETV, kell 22.35 – “Taevasse pürgides”

  Viis aastat ja üksteist eri maad – film jäädvustab haaravad lood tsirkuseartistide elust. Läbi aegade on tsirkuseartisti karjäär alanud varases nooruses perekonna kõrval ametit õppides. Tänapäeval õpivad noored tsirkusekoolides, kuid tsirkuseartisti elu tähendab endiselt igapäevast eneseületamist, raudset distsipliini, sageli eluohtlikke vigastusi. Näeme kaheksa tsirkuseartisti igapäevaelu, mille kõrghetkeks on lend tsirkusekupli all.

  megator_v

  ETV2, kell 20.00 – “Megatornaado keerises”

  Tornaado, mis raevutses 2013. aasta 31. mail Oklahoma El Renos, oli kõiges ülivõrdeline – kõige suurem, kõige kiirem ja kõige hukatuslikum. Tormi nõutatud ohvrite seas oli ka tormiküttide iidol, kogenud ja ettevaatlik Tim Samaras. Nüüd on National Geographic taastanud tosinate tornaadohuviliste kaadrite põhjal selle monstrumi täpse kulgemise, eripärad ja saatuslikud pöörded.

  suurk_v

  Kanal 2, kell 20.00 – “Suur komöödiaõhtu”

  Suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.

  kmj_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Kuum jälg: Kiskja”

  Hooaja viimane! 2006. aasta märts. 19aastane Jaana ütleb Tartu bussijaamas tuttavale, et ta sai tööd ja sõidab Elvasse last hoidma. Pärast seda ei ole keegi Jaanat enam kunagi käinud. Aastal 2010 hakkab prokurör seda uuesti uurima ja sõidab vanglasse kokku saama mehega, kes Jaanat võib-olla viimasena elusalt nägi…

  a2782

  TV3, kell 20 – “Armastuse laul”

  Kaheksa Eestimaa erinevas paigas elavat inimest räägivad lugusid oma elust ja armastusest. Saame teada, et olukorras, kus tundub, et seda õiget inimest ei olegi Sinu jaoks olemas, võib äkki avastada, et ta on alati olnud su kõrval, ja sõprusest saada armastus. Näeme, mida tunneb täna noor naine, kes vaid 16-aastasena pakkis oma kohvrid ja kolis vanematekodust 167 km kaugusele, öeldes, et tema jaoks ei olegi vanemate olemasolu oluline. Stuudios on saatejuhid Saara Kadak ja Tanal Padar, Armastuse Orkester koos Jüri Pootsmanni ja Liisi Koiksoniga ning erikülalisena laulab stuudios Triin Niitoja.

  kmk782

  TV3, kell 21.30 – “Kättemaksukontor”

  12 sekundit 2. Marion, kes on oma käsutusse saanud Aleksandri krediitkaardi, andub šoppamisele, mis päädib Maserati ostuga. Samal ajal edenevad väikese Laura otsingud väga visalt, kuni saabub uus lunarahanõue. Lapse mõlemad vanemad võetakse jälgimise alla. Kui lõpuks lapse röövija välja ilmub, siis tabab uurijaid šokk, sest too inimene ei tohiks elus olla.

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!