• Mida näed vabalevikanalite ekraanilt täna õhtul? Siin vaid väike väljavõte programmist, mida näed üle Eesti, tasuta

  31. Mai 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  Kuurija_s

  TV3 22.30 – “Kuuuurija”

  Katrin Lust uurib Aseris elava mehe tegevust, kes on aastaid välja petnud suuri rahasummasid juba terveks saanud lapse vähiraviks. Oma terava seisukoha ütleb välja traagilise kaotuse üle elanud Märt Avandi. Teises loos kohtume Eesti printsidega Zamundast. Kes on meie poodidesse ilmunud tumedanahalised teenindajad tegelikult?

  tv3

  TV3, kell 21.30 – Uus hooaeg! “Suvesangarid”

  Suvesangarid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja alustavad lõbusat retke suviselt kaunil Eestimaal. Nagu ikka, kohtume sel teel huvitavate inimeste, põnevate lugude ja pööraste eksperimentidega.

  gisu_v

  ETV, kell 19.00 – “Giuseppe ja Adele”

  Lugu ise algas juba aastaid tagasi. 2013. aastal, kui terve maailm tähistas Giuseppe Verdi 200. sünniaastapäeva, korraldas Itaalia saatkond koostöös Rahvusooper Estonia ja Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemiaga esseekonkursi. 500 kooliõpilast tervest Eestist käis vaatamas Rahvusooperis Estonia ooperi “Rigoletto” peaproovi ja kirjutas nähtu põhjal essee. 400 laekunud töö hulgast valis auväärne žürii parimaks Hiiumaa koolitüdruku Adele Vaksi kirjutise. Võitjat ootas ees reis Itaaliasse Verdiga seotud paikadesse. Reis osutus väga harivaks ja erakordseks – eesti tüdruk, kelle jaoks kogu ooperimaailm oli uus ning avastuslik, tutvus Itaalia erakordsete ooperimajade, Verdi sünnipaiga ja koduga, kus temaga vestles Verdi pärija doktor Angiolo Carrara Verdi. Samuti viidi neiu kohtuma maailma ühe parima Verdi baritoni Leo Nucciga. Režissöör Ülle Õun, produtsent Ruth Alaküla.

  eom_v

  ETV, kell 21.35 – Uus! “See on EÕM”

  Saame tuttavaks – õpilasmalevlased 2015 kogunevad Raudsillale, et kokkutulekul oma töösuvi lõpetada. Laagriplats täitub päevitunud, säravate silmade ja energiast tulvil noortega. Iga rühm on siia kaasa toonud oma vaimu ja valmisoleku võistelda, laulda ja tantsida kasvõi öö läbi. Ergutused ja hõiked kajavad üle laagriplatsi nii, et hääled kähedad. Aga võita saab siiski vaid üks ja selleks kroonitakse Vahesaare rühm. Just Vahesaare tuli kokkutulekule oma erilise vormiga, mille üheks osaks oli kuldne kroon iga liikme peas. Kas nad olidki nii ettenägelikud, saame esimese saate lõpus teada. Autorid Keiu Virro ja Silvia Karro. Režissöör Keiti Väliste, režissööri assistent Elisa Avik, produtsent Silvia Karro.

  duga_v

  ETV, kell 22.05 – “DUGA3 – Vene rähn”

  Chad Gracia vaatleb filmis üht vandenõuteooriat Tšernobõli katastroofi kohta. Ekstsentriline Ukraina kunstnik Fjodor Aleksandrovitš on veendunud, et tegemist ei olnud õnnetusega, vaid seda tehti sihilikult ja kõik oli seotud lähedalasuva radariga Duga-3, mis ei osutunud nii efektiivseks, nagu loodeti. Radar saatis välja kindla sagedusega signaale, mis meenutasid rähni toksimist. Nii hakatigi seda kutsuma ”Vene rähniks”. Fjodor Aleksandrovitš küsitleb inimesi ja tuhnib arhiivides. Ühel hetkel antakse talle mõista, et ennekõike tasuks mõelda enda elu peale. Filmile eelneb kommentaar.

  radar_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Radar”

  Sel nädalal räägime Mart Helme ambitsioonidest Kadriorgu kolida ning ühe pere keerulisest võitlusest oma ema elu ja tervise pärast.

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d: Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!